Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj mysz SteelSeries Sensei Ten i poczuj nowy wymiar rozgrywki

Najlepsze technologie w zasięgu Twojej ręki? Od teraz to możliwe. Poznaj legendarną mysz SteelSeries Sensei Ten w nowej odsłonie i przekonaj się o drzemiących w niej możliwościach. Gamingowy gryzoń od Steelseries czeka aż po niego sięgniesz i jest gotów na najcięższe batalie. Podejmiesz wyzwanie?

Sensor TrueMove Pro

Zapomnij o problemach ze stabilnością, błędach śledzenia czy innych lagach. Z SteelSeries Sensei Ten szybko odejdą one w niepamięć. Mysz gamingowa Steelseries posiada bowiem – stworzony wspólnie z PixArt – innowacyjny sensor. Wyróżnia się on niezwykłą czułością – aż 18 000 CPI. Dodatkowo wspomagany jest przez dopracowaną technologię śledzenia ruchu w skali 1:1 – jej prędkość sięga aż 450 IPS. Zero rozjazdów. Zero nerwów. Od teraz możesz skupić się wyłącznie na grze.

Klikanie z Tilt Tracking

Drgnięcia i nierówne szarpnięcia również nie robią wrażenia na SteelSeries Sensei Ten. Specjalna technologia Tilt Tracking zapewnia wysoką stabilizację śledzenia myszy w trakcie Twoich ruchów. Kursor na ekranie zawsze precyzyjnie podąży za Twoją ręką – bez opóźnień i przekłamań. Dokładnie tak, jak tego potrzebujesz w danym momencie rozgrywki.

SteelSeries Sensei Ten

Wytrzymałość i konstrukcja Sensei Ten

Masz przed sobą mysz gamingową, którą skonstruowano tak, aby nie była jej straszna żadna, nawet najbardziej wymagająca rozgrywka. Jej unikalna budowa gwarantuje pewny i stabilny chwyt – zarówno dla prawo- jak i leworęcznych graczy. Wygoda i niezawodność stanowią tu doskonałą bazę, która sprawdzi się podczas długich i wymagających maratonów gamingowych.

Co więcej, urządzenie uzbrojone jest w podwójny mechanizm sprężynowy, skutecznie zwiększający jego stabilność i gwarantujący niespotykaną dotąd wytrzymałość.  

Sprawdź mysz SteelSeries Sensei Ten dostępną w x-kom