Geexpress [#6]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również dwie recenzje i dwa podcasty.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

  • Sony 55XG8596 – szukasz 55-calowego telewizora 4K z matrycą IPS? Być może ten model przypadnie Ci do gustu. Więcej dowiesz się o nim z recenzji przygotowanej przez Tomasza.
  • Redragon Zeus i Scepter Pro – czyli zestaw, który wygląda efektownie, ale czy na pewno warto go kupić? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Igor.

Podcasty x-kom

Jeśli chcecie odpocząć od czytania, możecie nas też posłuchać. W minionym tygodniu pojawiły się dwa nowe podcasty:

Geexpress - tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex
 

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.

Nie zapomnij też sprawdzić zeszłotygodniowego wydania Geexpress