Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

XPG – nowe narzędzia do gamingu przybywają

Już są. Akcesoria i komponenty XPG zasiliły gamingową zbrojownię x-kom i są gotowe, by trafić do wojowników niestrudzenie toczących boje przed monitorem. Wydajne zasilacze, solidne obudowy, precyzyjne klawiatury, wygodne słuchawki. Poznaj nową gamingową ofertę XPG i wybierz najlepszy dla siebie sprzęt.

Gamingowy pancerz, gamingowe serce

Moc potrzebna jest nie tylko Twojemu bohaterowi czy sterowanym przez Ciebie pojazdom, ale również komponentom Twojej gamingowej maszyny. O ile w świecie gry możesz liczyć na wsparcie magii czy odpowiednich artefaktów, w realu potrzeba zasilacza – wydajnego i stabilnego. XPG proponuje kompaktowe i modularne XPG Core Reactor o maksymalnej mocy 650, 750 i 850W, których osiągi potwierdza certyfikat 80 PLUS Gold. Wyposażone są w inteligentne chłodzenie, z wentylatorem pracującym na poziomie 660 RPM i przyspieszającym dopiero od 50-procentowego obciążenia, co przekłada się na ciche działania i dłuższą żywotność.

Zasilacz i pozostałe podzespoły muszą być umieszczone w obudowie, która umożliwi łatwy montaż komponentów, będzie solidna, a przy tym stylowa. Tu do akcji wchodzą XPG BattleCrusier i XPG Invader. Obie gamingowe zbroje oferują Ci elastyczność przy dobieraniu płyty głównej i nośników danych do Twojej stacjonarki, prostą instalację podzespołów, efektywne chłodzenie, a z zewnątrz eleganckie połączenia szkła i stali oraz łatwy dostęp do poszczególnych portów.

XPG Summoner i XPG Precog 7.1 – precyzyjna gra i czyste dźwięki

Dobrane pod intensywny gaming komponenty to jedno. Do prowadzenia zwycięskich kampanii potrzebne są też odpowiednie akcesoria, umiejętności i łut szczęścia. Nad skillem trzeba popracować osobiście, ze szczęściem różnie bywa, ale sprzęt pomożemy ogarnąć i wspólnie z XPG przedstawiamy klawiaturę mechaniczną dla graczy. XPG Summoner wyposażona jest w przełączniki Cherry MX: srebrne, niebieskie i czerwone. Choć różnią się typem akcji, wszystkie je cechuje reakcja na niską siłę nacisku (45-50 g), a także umożliwianie graczowi precyzyjnego i szybkiego działania. Dodatkowym atutem jest podświetlenie RGB oraz miękka podkładka pod nadgarstki, która zapewnia komfort nawet podczas dłuższych starć i questów.

Szybka reakcja w czasie rozgrywki wiąże się jednak nie tylko z klawiaturą – trzeba słyszeć skąd nadchodzi zagrożenie. Nauszne zamknięte słuchawki XPG Precog 7.1 przekazują czysty, wolny od zniekształceń dźwięk, co jest efektem zastosowania układu dwóch przetworników: elektrostatycznego i dynamicznego. Do wyboru jest kilka trybów dźwięku (w tym dedykowany pierwszoosobowym strzelankom tryb FPS), a wyposażony w funkcję redukcji szumów odłączany mikrofon ułatwi kontakt ze współgraczami.

Wisienka, czyli podkładka

Niby nic, ale jednak gdy w grze robi się gorąco, dobrze mieć ją pod ręką. Mowa o podkładce, która zapewnia większą swobodę ruchu myszki. To swoista wisienka na gamingowym torcie. XPG Battleground XL Cordura i XPG Battleground XL PRIME RGB dają Ci dużą przestrzeń (900 mm długości i 420 mm szerokości) i gumową ochronę przed ślizganiem się po blacie. W przypadku drugiej masz także dwustrefowe podświetlenie RGB, które doda rozgrywkom klimatu.

Sprawdź wszystkie nowe gamingowe produkty XPG w ofercie x-kom