Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#10]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również dwie recenzje i dwa podcasty.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

  • Razer Seiren Emote – ciekawy mikrofon dla streamerów i ośmiobitowym ekranem, który wyświetli dla Ciebie emoji i animacje. Funkcjonalne urządzenie czy efekciarski gadżet? Sprawdź recenzję.
  • Sony Bravia 55XG9505 – telewizor będący swoistym pogromcą OLED-ów. O tym, czy warto zainwestować w jego zakup, dowiesz się, czytając recenzję przygotowaną przez Tomasza.
  • SteelSeries Apex Pro Omnipoint – klawiatura dla graczy, której jakość trudno zakwestionować, ale cenę… cóż, ta do najniższych nie należy. Czy mimo wszystko warto rozważyć jej zakup? O tym w recenzji Igora.
  • Huawei Nova 5T – bardzo ciekawa smartfonowa propozycja od Huawei. Zarówno od strony ceny, jak i możliwości, jakie ta słuchawka jest w stanie zaoferować. Tak się składa, że mieliśmy okazję potestować ten model, konkretnie w osobie Anity, która zebrała swoje przemyślenia w recenzji.

Geexpress - tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex
 

Podcasty x-kom

Jeśli chcecie odpocząć od czytania, możecie nas też posłuchać.

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.

Czytaj Geexpress [#11] Czytaj Geexpress [#9]