Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#19]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również recenzje.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

  • Dziś walentynki, więc nie możemy nie wspomnieć o miłości w czasach zarazy nowych technologii. Na pierwszy ogień idzie Facebook Dating, czyli nowa aplikacja randkowa, która planowo miała dziś zadebiutować na smartfonach użytkowników, ale premiera została przesunięta. Nie ma jednak powodu do zmartwień, bo na rynku są inne aplikacje do randkowania, na przykład…
  • …Badoo – apka z bazą 450 milionów zarejestrowanych użytkowników, co daje nadzieje na znalezienie drugiej połówki nawet tym najbardziej wybrednym randkowiczom, wszak pół miliarda duszyczek daje już jakieś pole wyboru. Jeśli jednak jakimś cudem uważasz, że to wciąż mało, jest jeszcze…
  • Tinder, który jeszcze do niedawna był w Polsce uważany za aplikację do nawiązywania, ekhm, przygodnych znajomości. Jak jest teraz? No cóż, tego dowiesz się, czytając tekst przygotowany przez Kasię.
  • Pozostając jeszcze w temacie uczuć i nowych technologii… w koreańskiej stacji telewizyjnej opublikowano dokument, w którym pokazano spotkanie matki ze zmarłą córką… a wszystko to na gruncie wirtualnej rzeczywistości.
  • Chcesz uwiecznić swoją miłość w 8K? Już niedługo będziesz mieć taką okazję, bo aparaty w nadchodzącym wielkimi krokami Samsungu Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra zapowiadają się nieziemsko…
  • …podobnie zresztą jak ośmiordzeniowy procesor Exynos 990 zainstalowany w tych smartfonach, otwierający furtkę do 5G, mobilnego grania na najwyższym poziomie i nie tylko.
  • To jednak nie ostatni ogier ze stajni Samsunga. Koreański producent po raz kolejny podszedł do tematu składanych smartfonów. Efekt? Galaxy Z Flip.

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

Geexpress, cotygodniowy przegląd nowości portalu Geex
 

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.

Czytaj Geexpress [#20] Czytaj Geexpress [#18]