Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i tablety
Telefony i GPS
Komputery stacjonarne
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
Gaming
Foto,TV i audio
Oprogramowanie
Akcesoria

Akcesoria Logitech G z rabatem i dwupakiem Red Bulla

Mamy idealny zestaw na maratony przedłużane stale powtarzaną mantrą: jeszcze jedna partyjka. Przy zakupie wybranych akcesoriów do gier Logitech otrzymasz dwupak napoju Red Bull. Logitech ożywia gaming, Red Bull umysł, Ty zwyciężasz i oszczędzasz.

Szybkość i precyzja z Logitech G

Wróg w natarciu. Ma przewagę taktyczną, ale nie z takich opresji wychodziłeś. Nie wolno Ci tylko popełnić żadnego błędu. Każdy Twój ruch musi być bezbłędny, każda komenda trafiona, każdy strzał celny.

Nic trudnego, kiedy masz w dłoni mysz Logitech G, a palce wciskają przełączniki klawiatury mechanicznej opatrzonej tym samym logo. Twoje uszy łowią z kolei dźwięki z przetworników słuchawek marki Logitech, dzięki czemu wiesz, gdzie spodziewać się przeciwnika. Już za chwilę role się odwrócą. Myśliwy stanie się zwierzyną i zanotujesz na swoim koncie zwycięstwo.

Promocja Logitech red bull w prezencie
 

Skorzystaj zatem z promocji, w której wybrane akcesoria Logitech G kupisz w obniżonych cenach. Dodatkowo otrzymasz dwupak Red Bulla. Oto część propozycji:

Promocja nie wymaga aktywacji kodu rabatowego. Obniżone ceny znajdują się na kartach produktowych. Napój Red Bull dodaje się do zamówienia automatycznie. Promocja trwa do 15.03.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów objętych promocją. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź pełną ofertę promocji Logitech G