Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Sprawdź nowy zestaw pedałów Thrustmaster i daj się poprowadzić prosto do zwycięstwa

Sprawdź nowy zestaw pedałów Thrustmaster i daj się poprowadzić prosto do zwycięstwa

Z piskiem opon rusza właśnie przedsprzedaż zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM, przeznaczonego do wirtualnej jazdy. Idealnej szczególnie wtedy, kiedy na prawdziwe podboje szos nie możesz sobie za bardzo pozwolić. Nic zatem straconego. Wrzucaj szósty bieg i spiesz się odkryć radość z prowadzenia pojazdu na zupełnie innym poziomie. Weź udział w tym wyścigu i daj się poprowadzić nowemu kontrolerowi, choć krętą drogą, to prosto do zwycięstwa.

Thrustmaster T-LCM – prawdziwa radość z wirtualnej jazdy

Zestaw pedałów został w pełni wykonany z metalowych materiałów, co daje nie tylko wytrzymałą i stabilną konstrukcję, ale zapewnia także komfort i nowe doznania z prowadzenia, nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. Stopy gracza pewnie i dobrze przylegają do podłoża każdego z nich, dzięki czemu wirtualna jazda staje się naturalna.

Ponadto położenie, zarówno wysokość, odstępy, jak i nachylenie, wszystkich trzech pedałów można regulować i dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb. Podobnie jest w przypadku ustawień siły nacisku oraz dostosowywanie stref martwych. Wszystkie te parametry możesz modyfikować wedle własnych preferencji, techniki jazdy oraz najlepiej do posiadanego stanowiska.

Z hamulcami, choć bez zahamowań

Program do kalibracji pozwala również na indywidualną regulację siły hamowania. W ten sposób moc hamowania w grze idealnie odpowiada Twojej sile nacisku na pedał hamulca. Do tego specjalny czujnik w nim zamontowany wykrywa nacisk do 100 kg i przystosowuje się do intensywności użytkowania i stylu jazdy gracza.

A gdyby tego było mało, to zestaw T-LCM wyposażono bezstykową technologię systemu H.E.A.R.T, która gwarantuje optymalną precyzję w trakcie wyścigów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zestaw charakteryzuje się nawet 16-bitową rozdzielczością, czyli rozpoznawaniem aż 65 536 wartości w każdym pedale. Bo na drodze nie możesz pozwolić sobie na nieprzemyślany ruch i niedopracowany manewr.

Przedsprzedaż zestawu Thrumaster

Z kierownicą i byle do przodu

Tak się składa, że w x-komie trwa właśnie promocja na kierownice Thrumaster. Dostajesz więc doskonałą i niepowtarzalną okazję, aby zaopatrzyć się w najnowszy zestaw pedałów producenta, a do tego dopasować idealną kierownice w obniżonej cenie. Z takim duetem nawet najbardziej kręta droga zawiezie Cię na podium.

Przedsprzedaż zestawu pedałów Thrustmaster T-LCM trwa od 26.03.2020 do 10.04.2020, kiedy to rozpocznie się oficjalna wysyłka kontrolerów.

Kiedy już odkryjesz nowy kontroler Thrustmaster T-LCM, niech lepiej wszyscy zejdą Ci z drogi