Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Pełne zestawy startowe Philips Hue taniej o 100 zł

Wyobraź sobie, że możesz dopasować kolor i odcień światła w domu do swojego nastroju. Sprawdź zestawy startowe Philips Hue, które obsłużysz smartfonem również spoza domu bądź z pomocą asystenta głosowego. Żarówki LED RGB pozwolą przystosować intensywność i odcienie oświetlenia do pory dnia, wykonywanych czynności czy panującej atmosfery. Inteligentny dom uczyni Twoje życie łatwiejszym, bardziej komfortowym, a dodatkowo w naszej promocji oszczędzisz 100 zł.

Philips Hue White and Colour Ambiance – idealny do pokoju dziennego

Pierwszy komplet to trzy inteligentne żarówki White and Color Ambiance ze standardowym dużym gwintem E27 oferowane wraz z mostkiem Hue, który jest najważniejszą częścią systemu. Umożliwia on bowiem sterowanie wszystkimi produktami Philips Hue za pomocą aplikacji mobilnej lub jednym z dedykowanych przełączników oferowanych przez producenta. Mostek pozwala na podłączenie do 50 żarówek i umożliwia synchronizację światła z domowymi multimediami. Żarówki o mocy 9W i strumieniu świetlnym 806Im pozwolą idealnie dopasować kolor i natężenie światła do Twojego rytmu dnia. Odcienie światła białego mogą pomóc na przykład w skupieniu przy pracy z komputerem.

Philips Hue White and Colour Ambiance – zestaw najlepszy do sypialni

Drugi zestaw również składa się z trzech żarówek White and Color Ambiance, tym razem w wersji z gwintem GU10. W tym pakiecie też znajduje się mostek Hue, który pozwala sterować oświetleniem wedle upodobań. Dzięki żarówce LED da się osiągnąć ciepłe, kojące barwy, które stworzą idealny klimat na przykład w sypialni czy pokoju małego dziecka.

Pełne zestawy Philips Hue Taniej o 100 zł

Promocja trwa do 30.04.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź zestawy startowe Philips Hue w promocyjnych cenach