Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Aktywne lato z x-kom

W ofercie x-kom na lato znajdziesz coś dla siebie - niezależnie czy wolisz długie, spokojne wędrówki, czy dynamiczne sporty ekstremalne. Dopasuj akcesoria do ulubionych aktywności i czerp jeszcze więcej radości z życia. Daj porwać się przygodzie i przeżywaj ją na swój sposób. Sprawdź, co zabrać na letnią wyprawę.

Wybierz swój sprzęt na lato

Jeśli połączenie nowych technologii i aktywności fizycznej jawi Ci się jako idealna forma spędzania długich letnich dni, to ta oferta jest dla Ciebie. Pomyśl o sobie i przygotuj się dobrze do nadchodzącego lata. Spraw, by każdy dzień był ekscytujący.

Eksploruj miejskie zakamarki i komfortowo pokonuj odległości za pomocą elektrycznej hulajnogi. Kontroluj swoją aktywność za pomocą smatrwatcha i pobijaj własne rekordy. Dodatkowo odbieraj powiadomienia i komunikaty ze swojego smatrfona, nawet podczas treningu.

Kolekcjonuj chwile

Podziwiaj podniebne widoki i rozległe panoramy z lotu ptaka, a następnie uwieczniaj je na zdjęciach i filmach w świetnej jakości.Uchwyć nowym aparatem lub kamerą sportową najpiękniejsze momenty swoich niespiesznych lub ekstremalnych przeżyć. A wszystko to w towarzystwie ulubionej muzyki płynącej z bezprzewodowych, idealnie dopasowanych zestawów słuchawkowych.

Wybierz sprzęt dla aktywnych

Sprawdź:

Sprawdź sprzęt dla aktywnych