Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Mikrofony Thronmax – nowość w ofercie x-kom

Wyobraź sobie klarowny dźwięk, niezakłócony żadnymi zbędnymi szumami, trafiający precyzyjnie do odbiorcy. Taki efekt uzyskasz z mikrofonami Thronmax, które od teraz dostępne są w naszej ofercie. Wybierz model spełniający Twoje oczekiwania, a planowanie rozgrywki na discordzie, wydawanie komend czy wideorozmowy będą od teraz przyjemne i perfekcyjne. Sprawdź naszą ofertę.

Mikrofon Thronmax Mdrill One Pro – profesjonalna wszechstronność

Lubisz eksperymentować z dźwiękiem, a od sprzętu oczekujesz wszechstronności? Być może Twoją pasją jest śpiew lub po prostu lubisz czasem wykrzyczeć refren na karaoke ze znajomymi? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to mikrofon Thronmax Mdrill One Pro jest dla Ciebie. Podczas nagrań ścieżki wokalne czy głośne śpiewanie będą rejestrowane naturalnie, czysto bez zakłóceń. To zasługa technologii Vertigain, która zwiększa jakość i czystość nagrań nawet o 10%, w porównaniu z innymi mikrofonami USB.

Jeśli zamiast śpiewania wolisz wydawać komendy współgraczom w rozgrywce na multi lub streamować swoje postępy w grze, Madrill One Pro będzie idealnym rozwiązaniem. Przełączaj się między czterema charakterystykami kierunkowymi, dzięki którym dostosujesz tryb mikrofonu do panujących warunków i aktualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy podłączysz mikrofon do PC, konsoli, czy wzmacniacza uzyskasz najwyższą jakość dźwięku.  

mikrofony Thronmax w x-kom

Thronmax MDrill Dome JET Plus – streaming bez zakłóceń

Od teraz kariera streamera lub youtubera nie musi pozostawać w sferze marzeń. Dzięki optymalnej jakości dźwięku, którą uzyskasz za pomocą mikrofonu Thronmax MDrill Dome JET Plus Twoje materiały filmowe będą profesjonalne i atrakcyjne, dzięki czemu pozwolą zaistnieć Ci na YouTube i Twitch. W nagraniach z rozgrywki świetnie sprawdzi się kardioidalna kierunkowość, która ma największą czułość na dźwięki docierające z przodu mikrofonu. Takie ustawienie izoluje niepotrzebne dźwięki z otoczenia i zapewnia precyzyjne nagranie.

W razie potrzeby zmienisz charakterystykę kierunkową oraz czułość mikrofonu za pomocą pokrętła i przycisku, które usprawniają działanie urządzenia. Thronmax Mdrill Dome Plus posiada specjalne złącze, które jest kompatybilne z większością stojaków. Dzięki temu bez problemu wykorzystasz mikrofon do nagrania partii instrumentów, rozmów konferencyjnych czy wywiadów i poczujesz się jak w profesjonalnym studiu nagrań.

Poznaj wszystkie mikrofony Thornmax