Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wakacje z Xiaomi? Prognoza przewiduje niższe ceny

Szybki wyścig z wschodzącym słońcem w górach czy błogie plażowanie z chłodnymi napojami? Niezależnie, dokąd udasz się w te wakacje, dobrze, aby towarzyszył Ci niezawodny sprzęt. Najlepiej taki, który pomoże uchwycić niezapomniane momenty oraz będzie monitorował Twoją aktywność. I właśnie takie propozycje czekają na Ciebie w wakacyjnej ofercie Xiaomi. Dowiedz się więcej.

Redmi Note 8 Pro – jeszcze lepsze zdjęcia

Ten smartfon może pochwalić się nie tylko świetną wydajnością i bardzo pojemną baterią (co w czasie wakacyjnych wypadów ma znaczenie), ale także imponującymi możliwościami fotograficznymi. Moduł tylnego aparatu składa się z aż czterech obiektywów, z których każdy doskonale wywiązuje się z powierzonego mu zadania.

  • Głównym obiektywem o rozdzielczości 64 Mpix wykonasz świetne, pełne szczegółów ujęcia.
  • Ultraszerokokątny o rozdzielczości 8 Mpix pozwoli Ci złapać całą paczkę przyjaciół lub uchwycić piękno krajobrazu.
  • Obiektyw makro o rozdzielczości 2 Mpix zarejestruje najdrobniejsze detale.
  • Czujnik głębi (2 MP) zadba z kolei o to, aby tło było zawsze idealnie rozmyte.

Taki zestaw to gwarancja świetnych fotek ze wszystkich wypadów, którymi jeszcze przez długi czas będziesz dzielić się w mediach społecznościowych.

wakacyjna promocja xiaomi w x-kom

Mi Smart Band 4 – osobisty asystent

Co jeszcze warto zabrać na wakacje? Inteligentną opaskę. Dzięki niej zyskasz dostęp do bieżących informacji na temat Twojej codziennej aktywności. Mi Smart Band 4 powiadomi Cię między innymi o pokonanym dystansie, liczbie spalonych kalorii i o wartości pulsu. Mało tego z opaską możesz również pływać. A po wysiłku inteligentny gadżet pomoże Ci dobrze odpocząć, ponieważ monitoruje przebieg snu.

To tylko dwie przykładowe propozycje z wakacyjnej oferty Xiaomi, którą sprawdzisz tutaj. Wszystkie zawarte w niej produkty dostępne są w niższych cenach. Aby skorzystać z promocji, nie musisz wprowadzać kodu rabatowego. Ceny zmieniliśmy na kartach produktowych.

Promocja trwa od 10 do 28 lipca 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów.

Zabierz Xiaomi na wakacje i przeżyj niezapomniane chwile