Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Tylko u nas – premiera Razer Huntsman Mini

Niezawodna klawiatura gamingowa czy kompaktowa, która zmieści się na niewielkim stanowisku gry albo zwolni przestrzeń niezbędną przy low-sens? Nie musisz już wybierać, bo Razer Huntsman Mini łączy obie funkcje. Sto procent gamingowej mocy zaklętej w 60-procentowym formacie. Odkryj nową klawiaturę Razer Huntsman Mini.

Ultrakompaktowa klawiatura Razer Huntsman Mini

Klawiatura Hutsman Mini to kolejne akcesorium od Razer stworzone z myślą o potrzebach graczy. W obudowie pomniejszonej o niemal 40% względem standardowych wymiarów zmieszczono maksimum funkcjonalności. Na Huntsman Mini odnajdziesz wszystkie niezbędne do gry przyciski. Natomiast pojedynczym klawiszom przypisano dodatkowe funkcje oznaczone bocznym nadrukiem. A za pomocą opcji Razer Hypershift każdemu klawiszowi będziesz mógł także przypisać dowolną funkcję oraz makra.

60-procentowa klawiatura o wymiarach 293 x 103 mm zmieści się na niewielkim turniejowym biurku oraz wkomponuje się idealne do Twojej domowej strefy gracza, a drobne gabaryty gamingowego akcesorium pozwolą zachować porządek. Razer Huntsman Mini to również świetne rozwiązanie dla zwolenników low-sens, którzy potrzebują więcej przestrzeni na zamaszyste i szerokie ruchy myszką.

premiera Razer Huntsman Mini x-kom

Gamingowa dusza

Klawiaturę Razer Huntsman Mini wyposażono w przełączniki optyczne, które charakteryzują się znacznie szybszym czasem reakcji. Nawet przy pospiesznym delikatnym nacisku klawisze reagują błyskawicznie i płynnie. Spokojnie możesz także używać kilku przycisków jednocześnie dzięki zastosowaniu technologii Anti-Ghosting z pełnym N-Key Rollover.

Technologia przełączników optycznych przekłada się także na wytrzymałość, którą w przypadku Razer Huntsman Mini przeliczono na 100 milionów kliknięć. Ponadto klawisze Doubleshot PBT są trwalsze i odporne na przetarcia. Intensywne użytkowanie i wielogodzinne, dynamiczne rozgrywki nie doprowadzą do nieestetycznych połysków na klawiszach, a aluminiowa obudowa przetrwa najbardziej emocjonujące pojedynki.

Klawiaturę Razer Huntsman Mini możesz dowolnie konfigurować, tworząc własne makra i zachowując nawet do 5 profili w pamięci wbudowanej oraz personalizować, wykorzystując podświetlenie Razer Chroma RGB. Do wyboru masz między innymi efekty świetlne zintegrowane z Twoją ulubioną grą oraz możliwość stworzenia własnego projektu w Chroma Studio. Ponadto odłączany kabel USB możesz wymienić na swój ulubiony kolorowy przewód.

Zobacz klawiaturę Razer Huntsman Mini