Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zegarki Fitbit - miej wszystko pod kontrolą

Nie wyobrażasz sobie dnia bez trenigu? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? Niezależnie od tego, czy jesteś sportowym zawodowcem, czy amatorem, z opaskami Fitbit możesz mieć pod kontrolą nie tylko powiadomienia ze swojego smartfona, ale też komunikaty ze swojego organizmu. Poznaj zegarki Fitbit.

Fitbit Charge 4 – minimalistyczny wygląd, maksimum możliwości

Ogranicz codzienne wyposażenie swojej torby czy plecaka do minimum i miej wszystko pod ręką na ręce. Smartwatch Fitbit Charge 4 to wszechstronny i kompaktowy towarzysz codziennych wyzwań. Znajdziesz w nim takie udogodnienia jak moduł GPS, minitorowanie aktywności fizycznej czy możliwość płatności Fitbit Pay. Zegarek jest kompatybilny ze smartfonami obsługującymi zarówno Androida, jak i iOS, dzięki czemu możesz uprawiać swój ulubiony sport, jednocześnie odbierając powiadomienia ze smartfona.

Stań się jeszcze lepszą wersją siebie i efektywnie wykorzystuj raporty o swoich osiągnieciach. Zegarek Fitbit Charge 4 sprawdzi przebyty dystans, ilość pokonanych pięter czy ilość spalonych kalorii. Poznaj lepiej swoje ciało i osiągaj zaskakując rezultaty. Pobijaj własne rekordy i dąż do wyznaczonych celów.

Zegarki Fitbit Charge 4

Sprawdź jak śpisz

Kontrolujesz aktywność, a co z wypoczynkiem? Może zastanawiasz się, dlaczego ciągle się nie wysypiasz? Zegarek Fitbit będzie monitorować jakość swojego snu. Skontroluje czas lekkiej fazy, a także to, jak długo przebywasz w fazie REM. Dzięki tym informacjom o wypoczynku poprawisz komfort swojego życia.

Sprawdź wszystkie zegarki Fitbit i wybierz idealny dla siebie