Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#117]: Co działo się na CES 2022?

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W tym tygodniu cały technologiczny świat żył tym, co się działo na CES 2022. Dlatego przygotowaliśmy dla Was podsumowanie konferencji AMD oraz podsumowanie nowości od Intela, a także zapowiedzi urządzeń smart home. Nareszcie poznaliśmy też oficjalną specyfikację realme GT 2 Pro. Mimo wszystko największe powody do świętowania w tym tygodniu ma Apple – wszak jego wartość wyniosła rekordowe 3 biliony dolarów!

geexpress styczeń

Lifestyle Geex 

W dziale lifestyle’u nie mogło oczywiście zabraknąć czegoś z targów CES 2022. Spodziewalibyście się, że będzie to inteligentna obroża dla psów o funkcjonalności smartwatcha? My też nie, ale żeby już nic nas nie zaskoczyło, przygotowaliśmy listę nowych seriali na 2022 rok. Mamy też coś dla fanów musicali – oto nasze TOP 10 filmów zachwycających tańcem i muzyką.

Recenzje Geex

W tym tygodniu zrecenzowaliśmy:

Rankingi Geex

Zachęcamy do przeglądania rankingów najlepszych sprzętów, które są stale uzupełniane o nowe zestawienia.

Odwiedź także nasze rankingi al.to:

Strefa Poligon

Zobaczcie, jakie treści trafiły na naszą strefę Poligonu:

Śledź Geeksa w Google News, dołącz do grupy na Facebooku

Nasz portal możesz obserwować w Google News. To wygodne miejsce do śledzenia nowości na Geeksie. Wystarczy, że zaznaczysz gwiazdkę z napisem „obserwuj”. Za każdą subskrypcję dziękujemy i obiecujemy odwdzięczyć się wysokiej jakości treściami.

Na Facebooku mamy też własną grupę, gdzie na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Dołącz do niej koniecznie.

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy w następny piątek. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.