Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#54]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W tym tygodniu Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również recenzje.

Śledź Geeksa w Google News, dołącz do grupy na Facebooku

Nasz portal otrzymał niedawno akredytację Google News. Co to oznacza dla Ciebie? Wygodne miejsce do śledzenia nowości na Geeksie. Wystarczy, że klikniesz ten link, a po przejściu do strony docelowej zaznaczysz gwiazdkę z napisem "obserwuj". Pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swojego konto Google. Za każdą subskrypcję dziękujemy i obiecujemy odwdzięczyć się wysokiej jakości treściami.

Na Facebooku mamy też własną grupę, gdzie na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Dołącz do niej koniecznie.

Rankingi Geex

Zachęcamy do przeglądania rankingów najlepszych sprzętów, które od jakiegoś czasu widnieją na naszym portalu i są stale uzupełniane o nowe zestawienia:

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu? Przygotujcie się na długą podróż, bo jest co czytać:

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich dniach?

  • SteelSeries Rival 3 Wireless – recenzja bezprzewodowej myszy dla graczy, którą testował Igor. Sprawdź recenzję i zobacz, na co stać tego gryzonia.
  • Huawei P Smart 2021 – co ma do zaoferowania najnowsza wersja przystępnego cenowo smartfona od topowego producenta? Sprawdź recenzję Malwiny.
  • Xiaomi Mi Band 5 – jeden z najbardziej oczekiwanych smartbandów na rynku. Czy słusznie? Wszystkiego dowiesz się z recenzji Tomasza.
  • Esport. Insiderski przewodnik po świecie gamingu – książka stworzona przez Paula Chalonera, znanego komentatora z kilkunastoletnim doświadczeniem. Czy to lektura tylko dla miłośników espotu? Sprawdź recenzję Grzegorza.
  • Dell Precision 7550 – laptop w cenie samochodu, który oczarował Łukasza. Sprawdź jego recenzję i przekonaj się, co potrafi ten mocarz wśród laptopów.
  • Samsung Galaxy Note 20 – flagowy smartfon z rysikiem, który testował Maciej. Jaką wystawił mu opinię? Tego dowiesz się z jego recenzji.
Geexpress 42

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy w następny piątek. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.