Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poczuj moc muzyki z nowym głośnikiem Huawei Sound X i zgranij prezent na powitanie

Poczuj moc muzyki z nowym głośnikiem Huawei Sound X i zgranij prezent na powitanie

Oto Huawei Sound X. Nie daj zwieść się jego niewielkim gabarytom. Ten niewielki głośnik mobilny oferuje głębokie, wypełnione detalami dźwięki. Perfekcyjnie sprawdzi się podczas letnich wypadów, a wieczorem rozkręci każdą wakacyjną imprezę. Mocne brzmienia, sterowanie gestami i wytrzymała bateria to tylko kilka z jego zalet. Poznaj je wszystkie.

Odkrywaj wakacyjne rytmy z Huawei Sound X

Nowy głośnik mobilny od Huawei przeniesie Cię w nieznany do tej pory wymiar muzyki. Jak to możliwe? Innowacyjny głośnik przenośny został wsparty technologią Speaker Active Matching, która dostosowuje sygnał wyjściowy do charakterystyki urządzenia.

Oznacza mniej więcej tyle, że dźwięki emitowane przez Huawei Sound X dostarczane są do otoczenia w możliwie najczystszej postaci. Są one tutaj głębokie, wyraźne i pełne najmniejszych szczegółów. Na uwagę zasługują również imponujące basy, które uderzają tutaj z częstotliwością 40 Hz. To z kolei sprawia, że muzykę możesz nie tylko usłyszeć, ale również realnie poczuć.

Nowa jakość dźwięku od Huawei

Czy wiesz, że Huawei Sound X nawet po osiągnięciu głośności 93 decybeli emituje wyraźny i czysty dźwięk? Wszystko dzięki unikalnej konstrukcji, w której uwzględniono symetryczne, podwójne głośniki. Ich innowacyjna budowa niweluje wszelkie wynikające z wysokich tonów zakłócenia. Przy okazji należy wspomnieć, że Huawei Sound X posiada także aż 6 głośników wysokotonowych, które gwarantują imponujący dźwięk przestrzenny 360°.

Huawei Sound X premiera promocja TIDAL

Mówiąc wprost, z nowym Sound X otrzymasz najlepszej jakości, mocną i wyraźną muzykę, wypełnioną najmniejszymi niuansami. Potwierdza to również sam producent, który przyznał swojemu urządzeniu prestiżowy certyfikat HI-RES.

Co więcej, posiadając inne sprzęty działające w ekosystemie Huawei, możesz skorzystać z funkcji Huawei Share, pozwalającej na integracje poszczególnych funkcjonalności. Wystarczy zbliżyć takie urządzenie głośnika Sound X, a on automatycznie rozpozna pole dźwiękowe i zacznie emitować znakomite dźwięki.

Niewielki i designerski look

Huawei Sound X jest niezwykle kompaktowy. Jego niewielka i opływowa budowa sprawia, że bez problemu spakujesz go w każdy plecak i sprytnie zabierzesz ze sobą na wakacyjny wypad czy plenerową imprezę. Dodatkowo Sound X to rozkosz nie tylko dla ucha, ale i oczu. Wszystko za sprawą minimalistycznego, ale bardzo eleganckiego designu, który bez najmniejszych oporów wtopi się w każde otaczające go tło. Harmonii i unikalnego nastroju dodają diody wokół przycisków, które pulsują w rytm muzyki. To po prostu trzeba zobaczyć.

Sound X to niezawodny kompan

Oprócz powyższych zalet trzeba wspomnieć o tym, co w głośnikach bezprzewodowych jest jednym z głównych priorytetów, czyli baterii. Otóż Huawei Sound X głośniki wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych metali rzadkich, co sprawia, że pobór energii jest tutaj bardzo niski, nawet przy wysokiej głośności. Innymi słowy, masz pewność, że mobilny sprzęt od Huawei będzie Ci służył przez długi czas bez dostępu do gniazdka elektrycznego i co najważniejsze – bez najmniejszego uszczerbku na jakości emitowanych brzmień.

Sprawdź także pełną recenzję glośnika Huawei Sound X na portalu Geex.

Premierowa promocja Huawei Sound X i TIDAL  

Z okazji premiery Huawei Sound X możesz również skorzystać z wyjątkowej promocji. Otóż tylko teraz, kupując najnowszy głośnik przenośny Huawei, otrzymasz 6-miesięczny dostęp do usługi Hi-Fi w serwisie muzycznym TIDAL gratis.

Jak skorzystać z promocji? To proste, wystarczy:

  1. Kup bezprzewodowy głośnik Huawei Sound X.
  2. Wejdź na dedykowaną promocji stronę Huawei i wygeneruj kod promocyjny. Aby to zrobić, wpisz numer seryjny (SN), który znajduje się na opakowaniu głośnika Huawei Sound X.
  3. Wprowadź wygenerowany kod promocyjny na stronie na stronie TIDAL.

Oferta jest ważna od 30.07.2020 do 16.08.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. 

Kod promocyjny można wygenerować wyłącznie do 16.08.2020. Z kolei aktywacja kodu musi nastąpić najpóźniej do 31 grudnia 2020. 6-miesięczy okres darmowy dla usługi Hi-Fi w TIDAL liczony jest od momentu aktywacji kodu.

Sięgnij po Huawei Sound x dostępny w x-kom