Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Xiaomi Mi LED TV 4S 65” już w sprzedaży

Nadciąga nowy wymiar rozrywki. I to dosłownie, bo oto do naszej oferty dołącza Xiaomi Mi LED TV 4S 65”. Imponująca przekątna, szczegółowy, wyrazisty obraz – między innymi dzięki współpracy z technologią HDR10+ – oraz mnóstwo funkcji ułatwiających codzienne korzystanie. Poznaj lepiej premierowy telewizor i przyjemnie spędzaj czas w gronie bliskich CI osób.

Stworzony dla dobrej rozrywki

Xiaomi Mi LED TV 4S 65” pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0. Oznacza to, że z łatwością zainstalujesz i uruchomisz na nim aplikacje ze sklepu Google Play. Przygotuj się więc na długie seanse seriali i programów, które dostępne są w Twoich ulubionych serwisach, jak na przykład Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube. Szybkie nawigowanie po wymienionych aplikacjach umożliwi Ci intuicyjny, wygodny w obsłudze Mi Remote. A jeśli wolisz wydawać polecenia głosowe, masz do dyspozycji Asystenta Google.

Zobacz więcej szczegółów z Xiaomi Mi LED TV 4S 65”

Ekran o maksymalnej rozdzielczości 4K i przekątnej 65 cali to gwarancja świetnych wrażeń podczas oglądania filmów i seriali. Tym bardziej że Xiaomi Mi LED TV 4S 65” jest w pełni kompatybilny z technologią HDR 10+. Oznacza to, że każdy wyświetlany kadr jest optymalizowany pod kątem rozpiętości tonalnej. Krótko mówiąc: z jasnych i ciemnych partii obrazu wydobywa się więcej szczegółów, niewidocznych w trybie SDR.

O jak najlepszą ostrość obrazów ruchomych dba z kolei układ Motion Estimation Motion Compensation, który likwiduje smużenie i rozmycia obrazu. Nad jego skuteczną pracą czuwa czterordzeniowy procesor.

Sprawdź dokładną specyfikację telewizora Xiaomi Mi LED TV 4S 65” na portalu technologicznym Geex

xiaomi mi led tv 4s 65

Jeszcze więcej możliwości

Ale to nie wszystko. Mi LED TV 4S 65” wyposażono również w złącza HDMI i porty USB, dzięki którym podepniesz konsolę lub dysk zewnętrzny. Telewizor obsługuje Bluetooth.

Odkryj Xiaomi Mi LED TV 4S 65”