Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Słuchawki Razer BlackShark V2 – dla rekinów e-sportu

Wraz z wakacyjnym przypływem pojawia się drapieżnik. Spokojnie, ten jest akurat po Twojej stronie i pomoże Ci w prowadzonych rozgrywkach (i nie tylko). Dowiedz się więcej o słuchawkach Razer BlackShark V2 i skorzystaj z nich, by wypłynąć na głębokie wody gamingu.

Użyj TriForce i THX Spatial Audio

Choć TriForce może w kontekście gier przywoływać inne skojarzenia, w tym wypadku wiąże się z autorskimi przetwornikami Razer, zastosowanymi w słuchawkach BlackShark V2. Odznaczają się one innowacyjną konstrukcją, z membranami powlekanymi tytanem. Sprawiają one, że głos staje się bardziej klarowny, a poszczególne tony można indywidualnie optymalizować.

Dochodzące dźwięki są także wyraźniejsze za sprawą przestrzennego dźwięku nowej generacji - THX Spatial Audio. To rozwiązanie poprawia plan dźwiękowy gry, przez co wyraźniej słyszysz to, co dzieje się w danym środowisku – w tym także czy z którejś strony nie skrada się przeciwnik. Możesz więc cieszyć się większym realizmem i poczuciem zanurzenia w świat rozgrywanego tytułu.

razer blackshark v2

Zespołowe i wygodne granie z Razer BlackShark V2

Podczas sesji czy kampanii kluczowym jest nie tylko orientacja w terenie, ale często również współpraca z drużyną. Ważne jest, by można było usłyszeć to, co mówią inni gracze, a także to, co mówisz do nich ty. Razer BlackShark V2 zaopatrzone są w mikrofon kardioidalny Razer HyperClear z kartą dźwiękową USB. Eliminuje on dokuczliwe hałasy i pozwala na znacznie wyraźniejsze przekazywanie Twojej mowy. Gdy nie będzie Ci potrzebny, po prostu go odłącz lub wyłącz za pomocą dedykowanego przycisku.

Na odcięcie się od hałasu pozwolą też nauszniki ze specjalnego materiału, które niemal całkowicie zakryją Twoje uszy. Są one także bardzo miękkie, przez co zapewniają komfort, który jest tak pożądany podczas wielogodzinnych e-sportowych zmagań. I to niezależnie, czy grasz na pececie, czy konsoli. Razer BlackShark V2 są bowiem kompatybilne zarówno z zestawami PC, jak i Xbox One, PS4 czy Nintendo Switch, a także urządzeniami mobilnymi. Z każdym z tych gamingowych sprzętów połączysz się przy pomocy jacka 3,5 mm.

Poznaj słuchawki Razer BlackShark V2 w x-kom i dołącz je do swojego arsenału