Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Microsoft Flight Simulator 2020 nadlatuje – premiera gry na PC

Lotnik, kryj się! A może lepiej przygotuj się na pojawienie nowego Microsoft Flight Simulator. Zasiądź za sterami wspaniałych, latających maszyn – i to bez opuszczania swojego lokum. Wystarczy szybki internet. Dowiedz się więcej i śmigaj w wirtualne przestworza.

Co Cię czeka w nowym Microsoft Flight Simulator?

37 tysięcy lotnisk, 2 miliony miast, 1,5 miliarda budynków. I przede wszystkim one – samoloty. Zarówno te małe i lekkie, jak i potężne odrzutowce. To nimi będziesz krążyć po całej Ziemi, odwzorowanej dzięki Bing Maps oraz technologii MS Microsoft Azure.

Microsoft Flight Simulator od Asobo Studio i Xbox Game Studios to propozycja dla miłośników lotnictwa, którzy śnią o licencji pilota, ale póki co muszą się zadowolić lotami w czterech ścianach. Choć, jak dowodzi nowy symulator, nawet latanie przed komputerem może dostarczać niesamowitych wrażeń.

ms flight simulator

Zawsze w górę

Loty w MS Flight Simulator będą odbywać się przy rozmaitej pogodzie, w dzień i w nocy. Nie zawsze będzie lekko, ale na pewno satysfakcjonująco. Zwłaszcza gdy opanuje się sterowanie którąś z bardziej wymagających maszyn. 

Podczas rozgrywki otrzymywać będziesz także na bieżąco wskazówki i listy kontrolne. Pomogą Ci one w locie ku spełnieniu marzenia o staniu się asem przestworzy – póki co w MS Flight Simulator. Póki co.

Poznaj Microsoft Flight Simulator na PC – także w wersji Premium Deluxe, która oferuje dodatkowe samoloty oraz lotniska.