Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowości Apple już w ofercie x-kom - rusza przedsprzedaż

Świeżo po konferencji Apple spieszymy poinformować o nowościach od giganta z Cupertino, które można już u nas zamawiać. Znajdziemy wśród nich nowe modele Apple Watcha oraz iPada. Poznaj je oraz związane z nimi usługi i zdobądź je w x-kom.

Apple Watch Series 6, iPad Air 4… Czyli co nowego zaprezentowało światu Apple?

Jednym z przedstawionych nowych urządzeń jest Apple Watch Series 6. Nowoczesne akcesorium wearable, wyposażone w zoptymalizowany pod nie procesor A13 Bionic. Posiada liczne funkcje, które usprawnią nie tylko treningi, ale także wspomogą w dbaniu o swoje ciało, niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzisz. Jedną z nich jest pomiar tlenu we krwi.

Prócz niego Apple wypuszcza na rynek Apple Watch SE, wyposażony w wydajne podzespoły, dzięki którym niewiele ustępuje Apple Watch Series 6. Oba zegarki korzystają z nowoczesnego oprogramowania WatchOS 7, które oferuje rozmaite rozwiązania i dogodności przy korzystaniu z akcesoriów.

apple nowości 2020

Obok Apple Watchy na rynek trafiają także nowe iPady. iPad Air 4, który charakteryzuje się wąskimi ramkami i niemalże 11-calowym ekranem Liquid Retina, jak również mocą procesora A14 Bionic. A także iPad 8. generacji z A12 Bionic i wydajnością, którą wyprzedza o wiele razy urządzenia z Windowsem czy Androidem.

Więcej o nowościach Apple’a – sprzętowych i software’owych – dowiesz się z portalu Geex.