Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Synergia komponentów w x-kom – wybieraj podwójnie i zyskaj

Dobrze, kiedy w życiu jest miejsce na synergię i kooperację, bo w teamie zawsze zyskujesz. W pracy czy szkole wspólne realizowanie projektów. W rozgrywce wsparcie i przewagę nad przeciwnikami. A co otrzymujesz w x-komie? Pakiet wydajnych komponentów i to taniej nawet o 100 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

Skomponuj swój zestaw z rabatem

Jeśli Twój desktop wymaga odświeżenia, to świetnie się składa. I świetnie składają się zestawy, które teraz skomponujesz w naszej promocji. Wymień płytę główną, na przykład na Gigabyte B550 AORUS ELITE. Posiada ona specjalny system Smart Fan 5, czyli 6 czujników temperatur oraz 5 złącz wentylatorów, pozwalających zachować pełną kontrolę nad chłodzeniem komputera.

Dodaj do tego pamięć RAM HyperX 16GB (1x16GB) 2400MHz CL15 Fury, która, wyposażona w radiator, zapewni optymalne odprowadzanie ciepła nagromadzonego w modułach. Taki zestaw pomoże Ci dotrzeć do wyznaczonych celów i wzbić się na sam szczyt w rankingach. Dodatkowo kupując go teraz zyskasz aż 100 zł rabatu.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wejdź na stronę naszej promocji.
  2. Wybierz płytę główną i dobierz do niej pamięć RAM.
  3. Następnie dowiesz się, ile będzie kosztował Twój zestaw i jaki rabat otrzymujesz. Rabat naliczy się automatycznie. I to wszystko. Początek formularza
synergia komponentów

Oferta jest ważna od 16.09.2020 do 30.09.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Wybierz swój synergiczny zestaw i zyskaj nawet 100 zł