Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Czas na żniwa. Skoś monitor iiyama ze spersonalizowaną wersją obudowy

Czas na żniwa. Skoś monitor iiyama ze spersonalizowaną wersją obudowy

W grze Iron Harvest żelazne żniwa nigdy się nie kończą, więc masz szansę skosić monitor iiyama G-Master GB2760QSU ze spersonalizowaną obudową. Zanurz się w uniwersum 1920+ i weź udział w konkursie.

Zaprojektuj obudowę monitora

To, co dzieje się na ekranie jest ważne. Ale to, co znajduje się na jego obudowie, może być wyjątkowe. Przygotuj projekt graficzny obudowy monitora G-Master GB2760QSU, nawiązując do gry Iron Harvest 1920+, by stać się posiadaczem unikatowego monitora.

Na szczęście nie musisz być zaawansowanym grafikiem, by wziąć udział w konkursie. W aplikacji przygotowanej przez producenta monitorów iiyama znajdziesz bibliotekę grafik z gry Iron Harvest oraz liczne autokształty. Możesz także stworzyć projekt w dowolnym programie graficznym i wysłać go przez aplikację. Najważniejsza jednak jest Twoja wizja świata zdominowanego przez potężne roboty kroczące.

Iron Harvest konkurs

Czym jest uniwersum 1920+?

Świat gry strategicznej Iron Harvest jest inspirowany obrazami Jakuba Różalskiego, które przedstawiają sceny z codziennego życia wsi z mechami i robotami w tle. Alternatywna rzeczywistość wykreowana w grze opowiada o Europie z przełomu XIX i XX wieku, w której tradycja ściera się z postępem naukowym i technologicznym. Dieselpunkowe roboty stają się częścią krajobrazu i wyposażenia militarnego w Polsce i w Europie, gdzie toczy się walka o przetrwanie i władzę.

Co można wygrać?

Za zajęcie 1. miejsca przewidziana jest nagroda w postaci monitora G-Master GB2760QSU ze spersonalizowaną wersją obudowy przygotowaną na podstawie zwycięskiego projektu, figurka kolekcjonerska Iron Harvest, koszulka Iron Harvest, płyta winylowa z soundtrackiem gry i sama gra Iron Harvest 1920+.

Pozostałe miejsca podium również zostaną hojnie nagrodzone. Za 2. i 3. miejsce przyznawana jest bowiem figurka Iron Harvest, czapka G-Master, T-shirt z logiem gry, płyta winylowa z soundtrackiem oraz oczywiście sama gra. Dodatkowo do zgarnięcia jest jeszcze 25 czapek  i 15 plecaków z logiem G-Master, a także dwie płyty winylowe z soundtrackiem. Jest o co walczyć!

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby zdobyć jedną z 50 nagród:

  1. Zarejestruj się na stronie konkursu Skoś nagrody z iiyama i Iron Harvest.
  2. Zaprojektuj obudowę monitora, korzystając z aplikacji lub dowolnego programu graficznego.
  3. Wyślij zgłoszenie w aplikacji (maksymalnie 4 prace).

Zgłoszenia można wysyłać do 11.10.2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20.10.2020 roku. Przeczytaj regulamin konkursu.

Weź udział w konkursie