Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Producent urządzeń sieciowych Tenda zapewni Ci supermocny internet

Producent urządzeń sieciowych Tenda zapewni Ci supermocny internet

Urządzenia sieciowe marki Tenda są już dostępne w sklepie internetowym x-kom. Jeśli poszukujesz supermocnego routera, reapeaterów lub karty sieciowej, to dobrze trafiłeś. Te i wiele innych urządzeń jest dostępnych w ofercie Tenda. Zobacz jakie usprawnienia i korzyści czekają Cię, jeśli postawisz na tego producenta.

Pracuj, graj, ucz się – bez ograniczeń

Tenda wyznacza drogę dla routerów nowej generacji. Ktoś z Twoich współpracowników przesyła duże ilości danych, przez co Ty nie możesz wyświetlić strony internetowej? A może jesteś w trakcie lekcji online, gdy ktoś z lokatorów postanawia obejrzeć film w rozdzielczości 4K, przez co Twoje połączenie nie jest stabilne? Dzięki Tenda AC8 i Tenda AC21 takie sytuacje się nie powtórzą.  Routery nadają wszystkim wykonywanym czynnościom w sieci równy priorytet, dzięki czemu obniżają opóźnienia do minimum.

Przeczytaj więcej o Tenda AC8 i Tenda AC21 na portalu Geex

Urządzenia sieciowe marki Tenda – AC21, AC8, MW5C

Problemy z zasięgiem Wi-Fi? Postaw na Mesh

Mesh to system małych routerów, które umieszczone w różnych częściach domu, bądź firmy, rozprowadzają sygnał po całym wyznaczonym pomieszczeniu, bez strat na jakości. Postanowiliśmy wyróżnić z oferty Tenda zestaw modeli Nova MW5c. Obejmuje on trzy niewielkich rozmiarów urządzenia, które bez problemu pokryją do 300 metrów kwadratowych. Konfiguracja całej sieci jest banalnie prosta, więc poradzi sobie z nią każdy użytkownik, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał z tym styczności.

Przeczytaj więcej o Tenda Nova MW5c na portalu Geex

Sprawdź urządzenia marki Tenda i wybierz coś dla siebie