Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup dysk Seagate i otrzymaj grę w prezencie

Przygotowaliśmy wraz z Seagate specjalną promocję dla naszych klientów. Jeśli poszukujesz dysku zewnętrznego do swojej konsoli, te propozycje z pewnością Cię zainteresują. Korzystając z nośnika, zainstalujesz dodatkowe kilkadziesiąt gier. Ponadto otrzymasz w prezencie Forze Horizon 4 dla Xbox One lub The Last of Us 2 dla PlayStation 4.

Wybierz pojemność i skorzystaj z promocji

Jeśli zabrakło Ci wolnego miejsca na konsoli i zastanawiasz się, którą z gier odinstalować, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wspólnie z Seagate stworzyliśmy ofertę, której możesz skorzystać do 4 października 2020 r. Wybierając jeden z dysków objętych promocją, w łatwy sposób poszerzysz przestrzeń na pliki. Wszystkie nośniki wyposażone są w USB 3.0, dzięki czemu nie uświadczysz ścinek, pokonując głównego bossa lub przechodząc kolejny etap w swojej ulubionej platformówce.

Dla każdej konsoli do wyboru są dwa rozmiary dysków – 2 TB oraz 4 TB. Co oznacza, że zainstalujesz od 50 do ponad 100 tytułów, zarówno klasycznych, jak i tych, które niedawno miały lub będą miały swoją premierę.

Wybierz dysk Seagate i otrzymaj grę w prezencie

Intuicyjna konfiguracja

Instalacja jest banalnie prosta. Wystarczy, że podłączysz dysk do dowolnego portu USB w konsoli i będziesz postępował według wskazówek, które ukażą się na ekranie. Konfiguracja nośnika nie powinna potrwać dłużej niż 5 minut, a po tym czasie możesz od razu zainstalować na dysku grę, którą otrzymałeś od nas w prezencie.

Te gry otrzymasz w prezencie

Posiadacze Xbox One otrzymają za darmo grę Forza Horizon 4 o wartości 239 zł. Jest to kultowa już gra wyścigowa, w której gracz ma do dyspozycji otwarty świat. Czwarta odsłona produkcji przenosie Cię do malowniczej części Wielkiej Brytanii, którą będziesz mógł przemierzać jednym z ponad 700 samochodów.

Użytkownicy PlayStation 4 dostaną w prezencie The Last of Us 2 o wartości 249 zł. Produkcja niedawno miała swoją oficjalną premierę. Piękny krajobraz Stanów Zjednoczonych wyniszczony jest przez epidemię, a zło czyha na Ciebie na każdym kroku. Ten porywający sequel pełen jest moralnych wyborów, które często doprowadzają do skrajnych emocji.

Jak skorzystać z promocji?

Kup dysk objęty promocją, a my dodamy odpowiednią grę w procesie realizacji. Promocja nie wymaga aktywacji kodu rabatowego.

Oferta trwa do 4 października 2020 r. lub do wyczerpania puli produktów. Nie łączy się z innymi promocjami.

Poznaj dyski objęte promocją