Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Przedsprzedaż Apple iPhone 12 – zamów już dziś

Najlepsze w historii. Procesor A14 Bionic i ekran Super Retina XDR. Takie są właśnie podzespoły Apple iPhone 12 z modułem 5G. Przygotuj się na przyszłość i zamów Apple iPhone 12 lub iPhone 12 Pro w przedsprzedaży już dziś.

Przedsprzedaż iPhone 12

Apple iPhone 12 z modułem 5G wspierającym wiele pasm i procesorem A14 Bionic wyprzedza swoje czasy. To pierwszy smartfon z procesorem o litografii 5 nm, dzięki czemu jest bardziej energooszczędny i szybszy nawet do 50% niż jakikolwiek inny smartfon. Dodatkowo do dyspozycji masz 4-rdzeniowy GPU. A to wszystko w mniejszym rozmiarze niż iPhone 11.

iPhone 12 wyglądem nawiązuje do sprawdzonych rozwiązań z iPhone 4 oraz iPhone 5 w postaci eleganckiej obręczy z lotniczego aluminium. W połączeniu z najlepszym w historii iPhone’a ekranem Super Retina XDR, który chroni warstwa Ceramic Shield i ulepszonym trybem nocnym aparatu z obsługą formatu Dolby Vision to smartfon przygotowany na każdą sytuację.

iPhone 12 jest dostępny w 5 kolorach:

Przedsprzedaż iPhone 12

Przedsprzedaż iPhone 12 Pro

Ma wszystko to, co iPhone 12 i jeszcze więcej. Poczuj, jak leży w dłoni iPhone 12 Pro z chirurgicznej stali nierdzewnej. To sprzęt klasy premium, który robi wrażenie jakością wykonania. Szybkość działania procesora A14 Bionic i modułu 5G to wrażenie tylko podkręcają. To urządzenie do profesjonalnych zastosowań. Nawet wielu jednocześnie.

iPhone 12 Pro ma 3 aparaty, a jego 7-elementowy obiektyw zapewni Ci ostrość każdego zdjęcia. Ponadto jest wyposażony w sensor LiDAR, który mierzy głębię i przyspiesza autofocus aż 6-krotnie – nawet w słabym świetle. Od teraz nocne selfie to już portret. Procesor ISP umożliwia nagrywanie filmów w formacie Dolby Vision, choć nie potrafi tego żadna profesjonalna kamera filmowa.

iPhone 12 Pro jest dostępny w 4 kolorach:

Dostawa zamówień już od 23 października.

Nie wiesz, na który model się zdecydować? Zobacz porównanie Apple iPhone 12 vs iPhone 12 Pro.

Dobierz akcesoria do swojego iPhone'a 12 w postaci ładowarki MagSafe, etui czy słuchawek AirPods. Sprawdź akcesoria Apple

Zobacz wszystkie modele iPhone 12