Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wybierz laptop gamingowy z Windows 10 i przygotuj się do rozgrywki

Ciągle się przemieszczasz lub nie masz miejsca na komputer stacjonarny? To wcale nie oznacza, że ominie Cię możliwość otrzymania tytułu MVP w ulubionych rozgrywkach. Sprawdź szczegóły i przekonaj się, jak wygląda gaming na najwyższym poziomie mobilności.

Mobilny gaming? W x-kom na najwyższym poziomie

Dobierasz sprzęt gamingowy i oprócz możliwości przenoszenia zależy Ci na wysokiej wydajności i prostocie obsługi? Koniecznie sprawdź laptopy z systemem Windows 10, które łączą w sobie te funkcjonalności.

Wybierając laptopa do grania zyskujesz sporo czasu, bo komponenty i potrzebne oprogramowanie, będą już zaimplementowane w urządzeniu. Kupujesz, odpalasz ulubiony tytuł i cieszysz się wydajnością i swoimi osiągnięciami w rozgrywce. Zobacz, który model poprowadzi Cię na szczyt.

Laptopy gamingowe z Windows 10

Laptopy gamingowe z Windows 10

Lenovo Legion Y540-15

Laptop Lenovo Legion Y540 z inteligentnym układem chłodzenia wyzwoli pełną moc procesora Intel Core i7 9. Generacji i karty graficznej GeForce RTX. Ten model to nie tylko wyjątkowa wydajność, ale też wygoda użytkowania, bo jego grubość to zaledwie 2,57 cm, a waga to 2,21 kg. Lenovo Y540 jest kompatybilny ze sterownikami Windows Precision, które umożliwiają sterowanie gestami.

HP Pavilion Gaming i5/16GB/512/Win10X

Karta graficzna GeForce GTX 1650Ti, w którą wyposażony jest HP Pavilion Gaming oparta jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™, dzięki której zapewnia wysoką wydajność. Z kolei technologia Intel Turbo Boost 2.0 w inteligentny sposób zwiększa taktowanie zegarów, wyzwalając jeszcze większą moc obliczeniową.

Dell Inspiron G3

Dell Inspiron G3 z procesorem Intel Core i5 pokaże Ci w rozgrywce i innych wymagających zadaniach dużą moc. W tym laptopie jednym kliknięciem aktywujesz Game Shift, dzięki czemu uruchomi dynamiczny tryb wydajności w centrum dowodzenia Alienware. Ale w dynamicznej akcji ważny jest również precyzyjny dźwięk. Postaw więc na technologię Nahimic 3D użytą w Dell Inspiration G3 i usłysz, jak brzmi zwycięstwo.

Poznaj całą ofertę laptopów gamingowych z systemem Windows 10