Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj wydajne urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW

Czym powinno cechować się urządzenie wielofunkcyjne z najwyższej półki? Z pewnością musi to być dobra jakość skanowania i drukowania, a do tego najlepiej gdyby materiały eksploatacyjne do niego nie uderzały po kieszeni. Jeśli szukasz takiego sprzętu, poznaj urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW, które spełnia te założenia.

Brother MFC-T920DW do domu i małego biura

Wyraźne skany, wysokiej jakości wydruki, dokładne kopie, wygodne faksowanie, niskie koszty eksploatacji – to główne cechy urządzenia wielofunkcyjnego Brother MFC-T920DW. Jedno urządzenie, a wykona cztery zadania, które są nieodłącznym elementem pracy w biurze, ale także w domu. Do tego jest łatwe w obsłudze i nie musisz obawiać się, że nim poznasz jego możliwości, konieczne będzie dokładne studiowanie instrukcji.

Sprzęt jest wyposażony w dwa podajniki uniwersalne (na łącznie 230 arkuszy) oraz automatyczny podajnik dokumentów – ADF (na 20 arkuszy), więc nie musisz martwić się częstym dokładaniem papieru. Brother MFC-T920DW umożliwia także drukowanie dwustronne. Dzięki temu unikniesz ręcznego odwracania kartek i zaoszczędzisz swój czas. Jeśli cenisz sobie wygodę, skany możesz przesłać na komputer, urządzenie mobilne, nośnik USB, do chmury, lub wysłać odbiorcy bezpośrednio e-mailem.

Brother MFC-T920DW drukuje na papierze zwykłym lub fotograficznym, a do tego obsługuje kilkanaście formatów, od A4 po niestandardowe (np. koperty). Urządzenie możesz połączyć bezprzewodowo, kablem USB lub LAN, a więc korzystanie z niego możliwe jest w dowolnym miejscu.

brother mfc t920 dw

Pakiet tuszów na start

Koszt materiałów eksploatacyjnych to jedna z kluczowych kwestii podczas wyboru urządzenia wielofunkcyjnego. Brother MFC-T920DW zaprojektowany został tak, by buteleczki z tuszem wystarczały na kilka tysięcy stron druku, a dolewanie atramentu było równie łatwe, co wymiana wkładu w długopisie.

Brother MFC-T920DW zasilany jest czterema wkładami drukującymi: czarny, cyjan, magenta i żółty. Do zestawu z urządzeniem dołączone są dwie buteleczki atramentu czarnego oraz po jednej z tuszami kolorowymi. Już sam pakiet startowy umożliwi Ci wydrukowanie kilku tysięcy stron bez konieczności uzupełnienia zapasów tuszu. Dzięki temu korzystanie z Brother MFC-T920DW możesz rozpocząć od razu po zakupie, a kiedy przyjdzie czas zaopatrzenia się w atrament, buteleczki znajdziesz w naszym sklepie.

Poznaj urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T920DW

Odkryj Brother MFC-T920DW, Brother BTD60BK Black 6500 str., Brother BT5000Y yellow 5000str., Brother BT5000C cyan 5000str., Brother BT5000M magenta 5000str.