Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup produkt Intel i ustrzel grę od Ubisoft

Dobrze pograć w porywający tytuł na wydajnym sprzęcie. Jeszcze lepiej, jeśli taki tytuł można otrzymać całkiem za darmo. Intel i Ubisoft wiedzą, jak zapewnić idealną rozrywkę, więc kiedy łączą siły, Ty otrzymujesz prezenty. Sprawdź szczegóły promocji.

Złap grę i odpal ją na Intelu

Rozsiądź się wygodnie i daj się porwać płynnej rozrywce na nowym gamingowym komputerze z procesorem Intel. A może potrzebujesz odświeżyć swojego peceta? Wymień stary procesor na taki od Intela i ciesz się wydajnością i rozgrywką bez ścięć. Tylko pomyśl o bezbłędnych strzałach w grze, które poprowadzą Cię na szczyt w rankingu.

A może wolisz być przywódcą wielkiej metropolii? Na przykład w Anno 1800? Już teraz możesz sprawdzić się w zarządzaniu logistyką miasta i planowaniu wymian handlowych i to całkowicie za darmo. Teraz kupując komputer z procesorem Intel lub sam procesor Intel 10. czy 11. generacji otrzymasz oprogramowanie od Ubisoft warte nawet 130 USD całkowicie za darmo. Sprawdź, co jeszcze możesz otrzymać po zakupie procesorów od Intela.

Promocja Intel i Ubisoft

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup objęte promocją urządzenie wyposażone w procesor Intel Core i5, i7 lub i9 dziesiątej bądź jedenastej generacji.
  2. Przejdź na stronę softwareoffer.intel.com/bonus i zaloguj się lub załóż konto Intel Digital Hub.
  3. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 30 września 2021 r., aby odebrać swoje oprogramowanie.
  4. Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.
  5. Wybierz jedną z trzech pozycji premium z oferty „Pick Your Game by Ubisoft”: Watch Dogs Legions, Riders Republic lub Immortals Fenyx Rising.
  6. Wybierz jeden z dwóch polecanych tytułów: Star Trek: Bridge Crew lub Anno 1800.
  7. Uzyskaj dostęp do gry Hunter’s Arena: Legends, do treści w grze Hunter’s Arena: Legends i treści w grze World of Tanks.

Postaw na procesor Intel i ciesz się darmową rozrywką