Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wzbij się na wyżyny kreatywności z DJI Air2S

W naszej ofercie wylądował dron DJI Air2S. Dla entuzjastów videofilmowania to szansa na lot ku jeszcze pełniejszemu realizowaniu swoich pasji. Dowiedz się więcej i ruszaj w górę wraz z nowym dronem.

Światła, kamera, akcja… i lecimy! Poznaj możliwości DJI Air2S

Dlaczego DJI Air2S polecany jest jako wybór dla twórców? Oferuje bowiem możliwość nagrywania w rozdzielczości nawet 5,4K (przy 30 fpsach), a także w 4K (przy 60). Masz również do dyspozycji szereg narzędzi, jak Hyperlapse, MasterShots, dla tworzenia filmu z dziesięciu manewrów po jednym naciśnięciu, QuickShots, nagrywający w jednym z dostępnych trybów i tworzący automatycznie krótkie video, czy FocusTracks, umożliwiający śledzenie wybranych obiektów. Dzięki systemowi O3 możesz natomiast transmitować obraz w FHD na odległość 8 km (CE).

Każdemu twórcy zdarza się bujać w obłokach. Gorzej, gdy w powietrzu sterowany przez niego dron zderzy się z nieoczekiwaną przeszkodą. Dlatego w DJI Air2S są dwa systemy wykrywania przeszkód – na podczerwień oraz wielokierunkowy – oraz funkcję AirSense, która ostrzeże przed znajdującymi się w otoczeniu samolotach i helikopterach. Można więc bardziej skupić się na tworzeniu filmów i podziwianiu widoków.

DJI Air 2S

Więcej opcji z DJI Air 2S Fly More Combo

Dla bardziej wymagających pilotów i powietrznych filmowców dostępna jest jeszcze jedna opcja - DJI Air 2S Fly More Combo. W zestawie tym, prócz samego drona, dostajesz również akcesoria, które pomagają z korzystania ze sprzętu w terenie.

Są tu torba na ramię, hub ładowania, trzy inteligentne akumulatory oraz filtry ND. Interesuje Cię tylko wybrane akcesorium? Spokojnie. Możesz je również dokupić osobno.

Leć tworzyć niezapomniane materiały z DJI Air2S dostępnym w x-kom