Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Synergia komponentów w x-kom – wybieraj podwójnie i zyskaj

Czujesz, że Twojemu komputerowi przydałby się mały tunning? Nie ma problemu. W trwającej promocji kupisz najlepsze jakościowo komponenty z chipsetami AMD oraz Intel. Stwórz perfekcyjny duet, łącząc wybrany procesor z płytą główną, która wydobędzie z niego cały potencjał i zaoszczędź przy tym jednorazowo nawet do 200 zł. Sprawdź szczegóły.

Skomponuj swój zestaw z rabatem

Jeśli Twój desktop wymaga odświeżenia, to świetnie się składa. I świetnie składają się zestawy, które teraz skomponujesz w naszej promocji. Wymień procesor, na przykład na Intel Core i7-10700K. Jego maksymalne taktowanie dochodzi do 5,1 GHz w trybie turbo, ma 8 rdzeni, 16 wątków, a także inteligentną optymalizację systemu. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowe możliwości komputera.

Dodaj do tego płytę główną MSI Z490-A PRO, która, skierowana jest do zaawansowanych użytkowników. Zapewni odpowiednią wydajność i stabilność systemu przy dużych obciążeniach. Taki zestaw pomoże Ci dotrzeć do wyznaczonych celów i wzbić się na sam szczyt w rankingach. Dodatkowo kupując go teraz, zyskasz aż 150 zł rabatu.

 

synergia komponentów procesor z płytą główną

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wejdź na stronę naszej promocji.
  2. Wybierz procesor i dobierz do niego płytę główną.
  3. Zobacz wysokość rabatu (naliczy się automatycznie).

Oferta jest ważna od 30.04.2021 do 09.05.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Przejdź do strony promocji