Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Powrót do szkoły z ulubioną muzyką. Wybierz sprzęt audio w ratach 0%

Powrót do szkoły z ulubioną muzyką. Wybierz sprzęt audio w ratach 0%

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Powrót do szkoły wcale nie musi być trudny. Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest się przyzwyczaić do nowego stylu dnia, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ekstra promocję, w której zamówisz sprzęt audio taki jak słuchawki czy głośniki bezprzewodowe i skorzystasz z 20 rat 0%. Z pewnością te produkty umilą Ci drogę na wykłady lub lekcje. Bo w końcu co lepiej zmotywuje, jak nie ulubiona piosenka?

Sprzęt audio w ratach 0%. Daj się ponieść muzyce

Każdy, kto ma swój ulubiony album, operę czy po prostu jeden utwór, wie, jak dobrze jest móc po ciężkim dniu wygodnie rozsiąść się w fotelu i zrelaksować się przy dźwięku muzyki. Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, codziennie wsłuchujemy się w nowe utwory podczas jazdy autobusem do szkoły, samochodem do pracy,  w galerii czy u fryzjera. Oczywiście nie zawsze każdy utwór przypadnie nam do gustu, więc warto mieć przy sobie słuchawki i własną playlistę w telefonie.

Jeśli jesteś fanem kina, to wiesz, jak ważny jest czysty dźwięk z głębokim basem. Stwórz w salonie swoją własną salę filmową i wyposaż ją w wysokiej jakości sprzęt Hi-Fi lub soundbar. W najbliższym czasie wybierasz się na wakacje lub ognisko ze znajomymi? Weź ze sobą przenośny głośnik bluetooth, dzięki któremu puścisz muzykę, gdziekolwiek jesteś, nawet bez dostępu do zasilania. Wspólne śpiewanie piosenek z pewnością stanie się świetną rozrywką dla Twojej paczki, a na zakończenie będziecie mogli wybrać najlepszego wokalistę.

Back to School 20 rat 0%

Sprawdź przykładowe produkty objęte promocją

Szczegółowe opisy podzespołów znajdziesz na portalu Geex

Zawsze na czasie z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz, dzięki niej dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Darmowy zwrot zamówienia

Słuchawki, kino domowe, które zamówiłeś gra za cicho? A może słuchawki nie są dla Ciebie tak wygodne, jak oczekiwałeś? Robiąc zakupy podczas tej x-komowej promocji, masz 15 dni, aby skorzystać z darmowego zwrotu. Czas liczy się od momentu otrzymania zamówienia.

Pieniądze wrócą na Twoje konto do 3 dni roboczych od zweryfikowania stanu zwróconego sprzętu. Procedurę rozpoczniesz przy pomocy formularza zwrotu, a paczkę nadasz w najbliższym paczkomacie InPost, bez dodatkowych opłat.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy:

  1. Dodać od koszyka wybrany produkt objęty promocją w kwocie od 300 do 30 000 zł
  2. Aktywować kod rabatowy: raty-zero
  3. Dokończyć składanie zamówienia

Promocja obowiązuje od 13.09.2021 r. do 19.09.2021 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź wszystkie produkty objęte promocją