Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Green Cell PowerBoost – premiera superbohatera

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Uratuje akumulator Twojego auta, a w konsekwencji wyjazd za miasto, do rodziny, świąteczny, wakacyjny czy do pracy. Green Cell PowerBoost nie nosi peleryny ani maski, ale dla ciągnących ostatkiem sił akumulatorów będzie prawdziwym superbohaterem. Poznaj go bliżej i zobacz, gdzie jeszcze służy swą mocą.

Osobówki, terenówki - z gniazdka czy offline – Green Cell PowerBoost działa

Prawdziwy bohater nie zwraca uwagę na to, jaką klasę reprezentuje ktoś, komu trzeba pomóc. Podobnie Green Cell PowerBoost jest w stanie pomóc samochodom osobowym, wielu modelom dostawczaków, a także terenówkom. Producent deklaruje, że obsłuży nawet łodzie.

To mobilne urządzenie rozruchowe (car jump starter), a jednocześnie prostownik, który naładuje akumulator 12 V natężeniem 3.2 A z gniazdka (przy pomocy ładowarki USB) lub dzięki własnym ogniwom. Te mają pojemność aż 16000 mAh. PowerBoost zapewnia 2000 A prądu szczytowego, co – według Green Cella – oznacza, że może odpalić przeciętny silnik osobówki nawet do 30 razy na jednym ładowaniu.

Noc, złe oświetlenie, deszcz? Superbohater sobie z nimi poradzi

Ponieważ musi działać w nie zawsze sprzyjających warunkach, PowerBoost został przygotowany do pracy w terenie. Posiada ochronę na poziomie IP64, co oznacza, że jest pyłoszczelny i zabezpieczony przed deszczem. A mroki, w których również trzeba czasem pracować (na zewnątrz, ale i wewnątrz), rozświetla wbudowana latarka LED o mocy 500 lm i z czterema trybami świecenia.

GreenCell PowerBoost

Natomiast istotne informacje, takie jak stan naładowania lub napięcie akumulatora czy tryb pracy PowerBoost (czyli czy ładuje z gniazdka, czy z ogniw), łatwo odczytasz z OLED-owego wyświetlacza. Jest tu również ochrona przed odwrotnym podłączeniem dostępnych w zestawie klem oraz zwarciem i przeładowaniem.

Nie tylko samochody – gdzie jeszcze może pomóc Green Cell PowerBoost?

Green Cell PowerBoost pomaga nie tylko pojazdom. Skorzystają z niego także laptopy czy smartfony. Jednocześnie można ładować nawet trzy urządzenia. USB-C Power Delivery o mocy 60 W zasili ultrabooki z portem USB-C (np. Apple MacBook Pro), a także pozwoli naładować samego PowerBoosta (czas ładowania do pełna określany jest na 80 minut).

Z kolei dwa porty USB-A Ultra Charge 18 W, kompatybilne z wieloma technologiami szybkiego naładowania, uzupełnią energię w urządzeniach mobilnych pokroju iPhone 13 czy Samsung Galaxy S21.

Sprawdź Green Cell PowerBoost w x-kom i pozwól, by został Twoim superbohaterem