Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Nowa generacja komputerów G4M3R. Nie do podrobienia i nie do pobicia

Nowa generacja komputerów G4M3R. Nie do podrobienia i nie do pobicia

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Każda generacja przynosi ze sobą rewolucję i tak też jest w przypadku nowej generacji komputerów G4M3R. Zaczęło się od nowych nazw serii, a skończyło na najwyższej możliwej wydajności dzięki przeprojektowanej architekturze i zastosowaniu autorskich rozwiązań. To zupełnie nowe rozdanie w świecie gamingu. Poznaj komputery G4M3R najnowszej generacji.

Komputery G4M3R nowej generacji są nie do podrobienia

Nasi inżynierowie podczas prac nad nową generacją G4M3R-ów skupili się na tym, żeby dostarczyć komputery inne niż wszystkie. W efekcie G4M3R HERO oraz G4M3R ELITE oferują wydajność i autorskie rozwiązania, których nie zagwarantuje żadna samodzielnie złożona jednostka.

Podczas projektowania najważniejszy oczywiście był dobór komponentów i ich optymalne połączenie, by zagwarantować najwyższą możliwą wydajność. Kluczem dla inżynierów podczas konfigurowania każdego z G4M3R-ów były własne testy na profesjonalnej linii produkcyjnej, które przechodziły tylko najlepsze kombinacje komponentów. O wysoką kulturę pracy gotowych jednostek dba natomiast autorski system chłodzenia i customizowana obudowa z przemyślanym ułożeniem kabli, które zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

nowa generacja komputerów G4M3R

G4M3R HERO – 35% więcej wydajności

Komputery z serii G4M3R HERO to Twoja przepustka do świata gamingu i rozrywki w najlepszym wydaniu. Seria HERO pozwoli Ci zagrać we wszystkie najpopularniejsze tytuły w rozdzielczości 1080p przy wysokich detalach. Bez spoglądania na wymagania i zbędnych kompromisów.

Dzięki tysiącom testów naszym inżynierom udało się osiągnąć nawet 35% większą wydajność w grach względem poprzedniej generacji komputerów G4M3R. Do tego autorski system chłodzenia powietrznego jest znacznie cichszy i wydajniejszy od konkurencji.

Sprawdź nasze testy autorskiego chłodzenia CPU w G4M3R HERO i G4M3R ELITE

G4M3R ELITE – dołącz do elity gamingu

Seria G4M3R ELITE jest zarezerwowana dla tych, dla których gaming jest sposobem na życie. To właśnie z tej serii komputerów korzystają profesjonaliści – esportowcy i streamerzy. A teraz Ty także możesz dołączyć do tej elity. Płynna gra w rozdzielczości 2160p i wysokich detalach to już nie problem. Nawet z włączonym programem do streamowania.

Seria ELITE wyróżnia się fabrycznie podkręconymi podzespołami przez doświadczonych inżynierów oraz chłodzeniem wodnym All-In-One z trzema wentylatorami 120 mm o prędkości 1600 obrotów na minutę. To wszystko przekłada się na wydajność większą o 24% i niższe temperatury o 13% względem wcześniej stosowanych rozwiązań.

G4M3R vs samodzielnie złożony zestaw. Zwycięzca może być tylko jeden

Komputery G4M3R mają autorskie systemy chłodzenia, customizowane obudowy i dedykowaną pamięć RAM. Do tego przechodzą gruntowne testy potwierdzające wydajność każdej jednostki. Czy dalej trzeba Cię przekonywać, że samodzielnie złożony zestaw nie jest w stanie dorównać komputerom G4M3R? W takim razie zobacz nasze testy wydajności G4M3R nowej generacji w porównaniu z samodzielnie złożonymi zestawami.

G4M3R to nie tylko supermaszyna. To także pakiet usług

Kupując najnowszą generację G4M3R-ów, dostajesz nie tylko jakościowy, idealnie dobrany sprzęt, ale również pakiet usług, dzięki którym możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo. Każdy komputer G4M3R jest objęty 3-letnią gwarancją door-to-door, w ramach której kurier odbiera od Ciebie komputer i zwraca go w ciągu 5 dni roboczych. Dodatkowo możesz rozszerzyć gwarancję o usługę on-site, która obejmuje zdalną diagnostykę usterki i jej naprawę na miejscu.

Zyskujesz także pewność ekspresowej realizacji zamówienia. Komputery G4M3R są już przygotowane, więc nie musisz czekać na ich złożenie czy dostawę potrzebnych komponentów.

Zobacz komputery G4M3R HERO oraz G4M3R ELITE