Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Wszechstronne możliwości i wyjątkowo cicha praca – poznaj nowe komputery x-kom Element Plus

Wszechstronne możliwości i wyjątkowo cicha praca – poznaj nowe komputery x-kom Element Plus

Wydajny, niezawodny, elegancki i cichy. Tak w czterech słowach można opisać x-kom Element Plus – nowe komputery stacjonarne do domu i biura. Myślisz, że nie da się mieć tego wszystkiego naraz? Przekonaj się, że efektywna praca i wciągająca zabawa mogą przebiegać w niemal idealnej ciszy, która pozwoli skupić się na wykonywanym zadaniu. Dowiedz się więcej o x-kom Element Plus.

x-kom Element Plus – bezkompromisowo wydajny, ale cichy jak szept

Może trudno w to uwierzyć, ale x-kom Element Plus pracuje z głośnością zaledwie 40 dB – to tyle samo, co szept. Tak dobry wynik udało się uzyskać dzięki wyciszeniu obudowy komputera matami dźwiękochłonnymi. Ponadto stabilna konstrukcja i dobre spasowanie elementów eliminuje zbędne wibracje, które mogłyby skutkować drażniącymi dźwiękami.

Również podzespoły zostały dobrane w taki sposób, aby zapewniać jak najcichszą pracę. To między innymi wolnoobrotowe wentylatory i szybkie dyski SSD, które nie posiadają elementów mechanicznych. Dzięki temu praca komputera jest szybsza, a emisja dźwięku mniejsza. Ponadto komputer jest złożony i testowany przez profesjonalistów, więc nie musisz szukać optymalnych rozwiązań na własną rękę.

Bo dla x-kom Element Plus żadna praca biurowa nie będzie problemem. Otworzysz wiele kart w przeglądarce, przygotujesz skomplikowane arkusze kalkulacyjne czy rozbudowane bazy danych, nie martwiąc się o spowolnienia czy zawieszanie się. Dzięki temu Twoje praca przebiegnie szybciej, efektywniej i dużo spokojniej.

A wszystko to znajdziesz w eleganckiej, minimalistycznej obudowie. Jej uniwersalna forma wpasuje się w każde wnętrze – zarówno nowoczesne biuro, jak i przytulne mieszkanie. Ponadto nie zajmuje ona dużo miejsca, więc bez problemu zmieścisz ją pod biurkiem lub na nim. Dzięki licznym portom, w które wyposażono komputer x-kom Element Plus, łatwo podłączysz wszystkie niezbędne akcesoria oraz monitor i szybko zaczniesz pracę.

x-kom element plus

Bogactwo multimediów z gamingowymi aspiracjami – i to na długie lata

Jak widać, cicha praca nie musi kłócić się z wydajnością. Starannie dobrane podzespoły sprawdzą się natomiast nie tylko w pracy, ale także w rozrywce, na przykład podczas korzystania z popularnych serwisów streamingowych. Przetwarzanie obrazu i dźwięku przez komputer zapewni Ci iście kinową jakość. A jeżeli po godzinach zechcesz zanurzyć się w wirtualnych przygodach, komputery x-kom Element Plus wyposażone w karty graficzne Nvidia GeForce RTX 3050 gwarantują płynną rozgrywkę w najpopularniejszych, mniej wymagających grach.

Ponadto x-kom Element Plus to nie tylko pewność wysokiej jakości komponentów i wydajnej pracy. To także 3 lata gwarancji door to door. W ramach niej kurier odbierze komputer z Twojego domu i dostarczy go z powrotem – bez dodatkowych kosztów. Nawet jeżeli spotka Cię awaria, prędko i bezstresowo zostanie naprawiona, a Ty spokojnie wrócisz do pracy i zabawy.

Odkryj komputery x-kom Element Plus