Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj DJI Mini 3 Pro. Mały i potężny

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Chciałbyś wznieść się w przestworza podczas swoich podróży? Poznaj drona DJI Mini 3 Pro. Stworzonego z myślą, aby nie utrudniał nawet najśmielszych wojaży. Ciesz się zachwycającą jakością wideo i zdjęć oraz dłuższym czasem pracy na baterii. Przed Tobą doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników dronów.

Mierz wysoko z DJI Mini 3 Pro

I wybierz jeden z dwóch dostępnych wariantów o innej aparaturze sterującej: DJI RC-N1 lub DJI RC. Każda z nich zapewnia niskie opóźnienie na poziomie około 120 ms i maksymalny bitrate 18 Mbps. Na wyróżnienie zasługuje wspomniany i nowy kontroler DJI RC, który posiada wbudowany wyświetlacz oraz zainstalowaną aplikację DJI Fly. Oznacza to, że w jego przypadku nie potrzebujesz smartfona, aby mieć pod ręką czytelny obraz z drona.

poznaj dji mini 3 pro

Jakość 4K HDR i fantastyczne zdjęcia

Dronem DJI Mini 3 Pro nagrasz widowiskowe sceny w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę – nawet w pionie. Wykonasz nim też zdjęcia RAW 48 MP. Dodatkowo dron obsługuje m.in. technologię HDR. Swoje doświadczenia zachowasz jeszcze w slow-motion lub Timelapse, czy w bogate szczegóły panoramy. Szereg dostępnych w dronie kreatywnych funkcji pozwoli Ci na stworzenie profesjonalnych materiałów.

Dłuższy czas latania o większej swobodzie

Czas lotu DJI Mini 3 Pro wynosi nawet do 34 minut. Wystarczająco długo, abyś mógł uchwycić to, co Cię interesuje w jak najlepszym ujęciu. System transmisji DJI O3 pozwoli na przesłanie obrazu w jakości 1080p/30FPS na odległość do 8 kilometrów. Dzięki czemu sprawdzisz okolicę, nie przejmując się utratą zasięgu.

Niska waga, która ułatwi podróże

DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 gramów. Poza oczywistym faktem, że nie obciąży Twojego podróżniczego bagażu, niesie to za sobą jeszcze inną, znaczącą korzyść. A mianowicie, na wypadek zagranicznych wyjazdów nie musisz rejestrować drona w większości krajów i regionów. Dzięki przemyślanej składanej konstrukcji zadbasz jeszcze o jego odpowiednie przechowanie.

Prosty w obsłudze i z systemem wykrywania przeszkód

To, co czyni DJI Mini 3 Pro idealnym również dla początkujących użytkowników, jest 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód. A to poprzez wyposażenie drona w przednie, tylne oraz dolne podwójne czujniki wizyjne. Zaawansowany system APAS 4.0 w czasie rzeczywistym wykryje obiekty na trasie lotu i dron skutecznie ominie przeszkody nawet w mniej przyjaznych do lotu środowiskach.

Poznaj DJI Mini 3 Pro