Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Usłysz, co Ci w duszy gra z zestawami gamingowymi serii JBL Quantum

Usłysz, co Ci w duszy gra z zestawami gamingowymi serii JBL Quantum

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Światy przedstawione gier kryją w sobie wiele tajemnic. Część z nich została zaklęta w warstwie dźwiękowej, więc aby je odkryć, potrzebujesz odpowiedniego zaplecza technologicznego. Tak się składa, że firma JBL ma w swoim portfolio zestawy gamingowe serii Quantum, stworzone z myślą o graczach. Sprawdź szczegóły.

JBL Quantum – usłysz więcej, doświadcz bardziej

Mając wysokiej klasy gamingowe słuchawki, zyskujesz sporo atutów. Po pierwsze – masz szansę „usłyszeć” grę tak, jak twórcy chcieli, aby była „słuchana”. Po drugie – otrzymujesz wsparcie w grach battle royale i strzelankach online, chociażby dzięki temu, że słyszysz kroki przeciwników i jesteś w stanie określić ich kierunek. Po trzecie wreszcie – to najwygodniejszy sposób na sprawną komunikację z członkami Twojego teamu.

Zastanawiasz się nad zakupem gamingowego headsetu? Szukasz mikrofonu? A może głośników zaprojektowanych z myślą o rozgrywce? Jeśli na któreś z pytań odpowiadasz twierdząco, koniecznie sprawdź, co przygotowała dla Ciebie firma JBL.

JBL to znany i ceniony producent sprzętu audio, który w swojej ofercie ma także wysokiej klasy akcesoria dla graczy z serii JBL Quantum. Wśród nich między innymi:

  • Słuchawki JBL Quantum 100 – dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, z odłączanym mikrofonem i świetnym stosunkiem ceny do jakości. Prócz tego, że oferują krystalicznie czysty i precyzyjny dźwięk, to jeszcze są kompatybilne zarówno z komputerami osobistymi, jak i konsolami Xbox, PlayStation oraz Switch.
  • Bezprzewodowe słuchawki JBL Quantum 350 – to już wyższa półka cenowa, ale i nieporównywalnie większe możliwości. No i, rzecz jasna, brak plączącego się kabla, bo JBL Quantum 350 posiadają akumulator oferujący nawet 22 godziny pracy na jednym ładowaniu.
  • Mikrofon JBL QUANTUM Stream – ten mikrofon nie tylko wyśmienicie działa, ale też efektownie wygląda, głównie dzięki oświetleniu RGB. Chcesz, żeby Twój głos zawsze brzmiał wyraźnie? Postaw na JBL QUANTUM Stream.

JBL Quantum

To jednak nie wszystko, co JBL ma do zaoferowania graczom. Więcej szczegółów na temat urządzeń audio z serii Quantum znajdziesz, klikając w link.