Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

NoVe dyski SSD Kingston. Poznaj NV2

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Szykuje się wymiana podzespołów w komputerze (a zwłaszcza dysku)? Świetnie. Prezentujemy dyski SSD Kingston – NV2. To nowość w naszym asortymencie. Mogą się one pochwalić dużą kompatybilnością i wsparciem dla PCIe 4.0. Poznaj bliżej nowe dyski Kingston i skorzystaj z naszej oferty.

Obsługa PCIe 4.0 i wysokie szybkości dysków NV2

Ważną cechą nowych dysków SSD Kingston NV2 jest obsługa nie tylko standardu PCIe 3.0, ale również bardziej nowoczesnego PCIe 4.0. Nowe dyski wykorzystują interfejs M.2 PCIe NVMe 4.0 x4, który pozwala na osiągnięcie wysokich szybkości odczytu/zapisu sekwencyjnego. Najtańszy z nowych dysków, o pojemności 250 GB osiąga odpowiednio do 3000/1300 MB/s. Natomiast najdroższy, o pojemności 2 TB, oferuje do 3500/2800 MB/s. Dyski NV2 są także bardziej energooszczędne.

Dyski SSD Kingston NV2

Niewielkie rozmiary dysków SSD Kingston NV2

Nowe dyski Kingston charakteryzują się również kompaktowymi rozmiarami. Pasują dzięki temu do cienkich notebooków, małych komputerów biurowych (SFF) czy płyt głównych do samodzielnej budowy systemów. Nie zajmują wiele miejsca, więc jest przestrzeń do zainstalowania innych, większych komponentów.

Sprawdź nowe dyski SSD Kingston NV2 w x-kom