Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj lampkę biurkową Yeelight 4 w 1 i zadbaj o optymalne oświetlenie

Poznaj lampkę biurkową Yeelight 4 w 1 i zadbaj o optymalne oświetlenie

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Przywitaliśmy jesień, a to oznacza bardzo długie wieczory i noce. Nie daj się czającemu się za rogiem mrokowi. Zadbaj o dobrą kondycją oczu zapewniając prawidłowe oświetlenie miejsca pracy. Poznaj lampkę biurkową Yeelight 4 w 1 i dowiedz się, dlaczego sprawi, że czas spędzony przy komputerze da najlepsze efekty i nie będzie wpływał negatywnie na wzrok. Sprawdź szczegóły.

Yeelight 4 w 1– niech świeci tak, jak sobie życzysz

Wystarczy jedna lampka, aby zaspokoić różne potrzeby. Yeelight 4 w 1 może być lampką biurkową lub lampką do czytania, którą przypniesz do półki przy pomocy klipsa. Specjalny, magnetyczny uchwyt pozwala przymocować ją do ściany lub szafy, aby mogła na przykład oświetlać przedpokój lub korytarz. Lampka sprawdzi się również w roli latarki. Miej zawsze to na co masz w danej chwili ochotę.

Urządzenie wyróżnia się również starannie przemyślaną, regulowaną konstrukcją. Możesz swobodnie dostosowywać nachylenie lampy w zakresie 180°. Dzięki temu bez trudu ustawisz ją w taki sposób, aby optymalnie oświetlała wybrany obszar — na przykład blat biurka, książkę, klawiaturę laptopa lub notatki.

Yeelight Lampka biurkowa 4 w 1

Światło, które dopasuje się do Ciebie

Lampka Yeelight 4 w 1 została wyposażona w 12 wysokiej klasy koralików LED, dzięki czemu generuje równomierne światło o temperaturze barwowej 4000K, które nie razi i jest bezpieczne dla wzroku. Może też optymalnie oświetlić stosunkowo duży obszar. Istnieje również możliwość swobodnej regulacji jego jasności — dzięki temu idealnie dostosujesz je do swoich potrzeb.

Yeelight 4 w 1 idealna na długie godziny przed monitorem

Pracuj bezprzewodowo. Lampka Yeelight 4 pozwala uwolnić się od kabli i cieszyć się swobodą ruchów. Została wyposażona w wytrzymały akumulator o pojemności 1800 mAh, dzięki któremu w pełni naładowana może pracować przez około 2-3 godziny przy najwyższym poziomie jasności lub nawet przez 30 godzin przy najniższym poziomie. Wbudowany port USB-C pozwala wygodnie ładować urządzenie za pomocą kabla i ładowarki, powerbanku, a nawet laptopa.

Kup lampkę na monitor Yeelight 4 w 1 i zadbaj o swój komfort