Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Dla ucznia, dla studenta, dla profesjonalisty. Który laptop Gigabyte wybierzesz dla siebie?

Dla ucznia, dla studenta, dla profesjonalisty. Który laptop Gigabyte wybierzesz dla siebie?

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Szukasz bezkompromisowego laptopa, który będzie Ci służyć za narzędzie do nauki bądź pracy, a po godzinach pozwoli zanurzyć się w gamingowej rozrywce? Firma Gigabyte ma dla Ciebie kilka naprawdę ciekawych propozycji, uwzględniających potrzeby uczniów, studentów i profesjonalistów, a każda z kartą NVIDIA GeForce RTX z serii 30 na pokładzie.

Zero kompromisów. Czy właśnie tego szukasz?

Trudno dzisiaj wyobrazić sobie naukę bez technologicznego wsparcia w postaci komputera stacjonarnego. Najczęściej wybieranymi sprzętami są oczywiście laptopy. Powodów jest kilka, najważniejsze to: mobilność, wygoda użytkowania oraz samowystarczalność sprowadzająca się do braku konieczności dokupowania urządzeń peryferyjnych.

Po ciężkim dniu w szkole lub pracy dobrze jednak trochę odpocząć. Na przykład przy ulubionych grach. Tak się składa, że firma Gigabyte ma w swojej ofercie laptopy, które nie uznają kompromisów. Radzą sobie zarówno jako wsparcie przy nauce i narzędzie pracy, jak również w roli maszyn do realizacji najśmielszych gamingowych fantazji.

Wśród szerokiej gamy laptopowych propozycji szczególną uwagę polecamy zwrócić na:

  • Gigabyte G5 KD – gamingową perełkę, a jednocześnie bardzo ciekawą propozycję dla uczniów, którzy w przerwach od wkuwania na kolejne sprawdziany lubią spędzić trochę czasu w FIFIE, Fortnite i innych popularnych tytułach. Grafika NVIDIA GeForce RTX 3060 w towarzystwie procesora Intel Core i5-11400H i 16 GB RAM gwarantują, że mocy nie zabraknie. Żeby jeszcze tylko zapału do nauki nie zabrakło…
  • Gigabyte AORUS 5 – ten laptop polecamy studentom, w szczególności tym, którzy w swojej studenckiej codzienności co rusz stają przed wyzwaniami tworzenia projektów wymagających potężnego technologicznego zaplecza. Gigabyte AORUS 5 to mocarny ciemiężyciel najbardziej zasobożernych aplikacji. Zdecydowanie warto mieć go po swojej stronie.
  • Gigabyte AERO 16 YE5 – obiekt westchnień profesjonalistów zajmujących się projektowaniem graficznym (choć nie tylko dla nich). Ten laptop ma wszystko, by dźwignąć Twój talent i kompetencje na jeszcze wyższy poziom. Przepiękny ekran OLED z rozdzielczością 4K, karta NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, 32 GB RAM-u z możliwością rozszerzenia do 64 GB, a także aż 2000 GB pamięci, którą wykorzystasz na magazynowanie swoich projektów.

laptopy gigabyte news

To oczywiście nie wszystko, co Gigabyte ma do zaproponowania uczniom, studentom i grafikom. Więcej informacji i więcej produktów znajdziesz, klikając w ten odnośnik. Nie uznajesz kompromisów ani w życiu, ani w pracy, ani w technologii? Brzmi to jak początek pięknej przyjaźni z laptopami Gigabyte.