Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Każdy laptop to jedno nowe drzewo. Wybierz Lenovo Yoga i zadbaj o środowisko

Każdy laptop to jedno nowe drzewo. Wybierz Lenovo Yoga i zadbaj o środowisko

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Bez komputera ani rusz, zwłaszcza jeżeli często jesteś poza domem. Dlatego potrzebujesz lekkiego, smukłego urządzenia, które pomoże Ci zmierzyć się z pracą i codziennymi zadaniami. Jednak wybierając laptopy Lenovo Yoga nie tylko ułatwisz sobie życie, ale pomożesz także chronić środowisko naturalne. Dowiedz się więcej.

Elegancja i wydajność na miarę Twoich potrzeb. Poznaj laptopy z serii Yoga i zasadź drzewo z Lenovo

Lenovo Yoga to seria ultramobilnych laptopów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Eleganckie obudowy z aluminium są smukłe i lekkie, więc bez trudu zabierzesz komputer niemal wszędzie. Ponadto Lenovo Yoga posiadają system Windows 11 i pracują na platformie Intel® Evo™ z procesorami Intel® Core™ 12. Generacji. Dzięki temu jakość wykonania i design idą w parze z bezkompromisową wydajnością, a obsługa komputera jest prosta oraz intuicyjna. Na dodatek inteligentne zarządzanie energią umożliwia wiele godzin wytężonego działania bez sięgania po ładowarkę.

Lenovo Yoga Slim 7 Pro-14 ma zaledwie 14,9 mm grubości i waży tylko 1,32 kg. Wyróżnia go 14-calowy, bardzo jasny ekran 2,8 K odświeżany w 90 Hz. Wyświetlany obraz będzie płynny, żywy i pełen szczegółów. Ponadto laptop obsługuje funkcję szybkiego ładowania Rapid Charge, w czym pomaga 100-watowa ładowarka dołączona do zestawu.

Lenovo Yoga Slim 7 ProX-14 to nieco większy i mocniejszy, 14,5-calowy model z ekranem 3K odświeżanym aż w 120 Hz. Pomimo tego wciąż jest bardzo lekki – waży tylko 1,45 kg. Technologia Lenovo X Power pozwala wycisnąć maksimum mocy z procesora podczas najbardziej wymagających zadań. Certyfikat NVIDIA® Studio potwierdza natomiast, że z możliwości Lenovo Yoga Slim 7 ProX-14 skorzystają pracownicy sektora kreatywnego.

Lenovo Yoga 7-14 to zaś urządzenie wyjątkowe pod względem konstrukcji. Jego dotykowy ekran możesz obrócić o 360 stopni, więc w mgnieniu oka zaczniesz korzystać z laptopa jak z tabletu. Ponadto wyświetlacz wykonano w technologii OLED, zapewni zatem nasycone kolory, znakomity kontrast oraz obsłuży treści HDR. Yoga 7-14 sprawdzi się i do pochłaniania filmów, i do pracy twórczej, i do wytężonej pracy biurowej.

Wybierając laptopa z serii Yoga, możesz zatroszczyć się o środowisko naturalne. Na świecie jest coraz mniej lasów, które są kluczowe dla kondycji naszej planety. Dlatego za każdego zakupionego notebooka, Lenovo posadzi jedno drzewo. Kiedy wszystkie posadzone drzewa urosną, skorzystamy z nich zarówno my, jak i kolejne pokolenia. Ponadto Lenovo stale dąży do redukcji swojego negatywnego wpływu na środowisko, w tym poziomu emisji dwutlenku węgla.

Lenovo Yoga sadzenie drzew

Dodatkowe usługi serwisowe dla laptopów Lenovo Yoga

Na wydajności, designie i trosce o naturę nie kończą się korzyści, które niesie wybór laptopa z serii Yoga. Możesz otrzymać dodatkową ochronę Lenovo Accidental Damage Protection One o wartości 250 zł. Przypadkowe uszkodzenie, zalanie czy przepięcie nie będą już Twoim zmartwieniem. Sprawdź szczegóły na stronie promocji i śpij spokojnie. Promocja skierowana jest dla urządzeń opisanych wcześniej – Yoga Slim 7 Pro Gen 7, Yoga Slim 7 ProX Gen 7 oraz Yoga 7 Gen 7.

Promocja trwa do 31 grudnia 2022 roku. Rejestracji zgłoszenia należy dokonać nie później niż 14 dni od daty zakupu urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.

Ponadto wybierając laptop Lenovo Yoga zyskujesz Lenovo Premium Care, czyli rozszerzone wsparcie techniczne. Możesz otrzymać zdalną pomoc przez infolinię, czat lub e-mail, a także priorytetową i szybką naprawę sprzętu z dojazdem do Twojego domu. Pracownicy Lenovo pomogą Ci także skonfigurować i przygotować sprzęt do pracy, a także corocznie skontrolują kondycję urządzenia. Dzięki temu laptop będzie kompleksowo zadbany i posłuży Ci przez wiele lat, zamiast generować szkodliwe dla środowiska elektrośmieci.

Wybierz laptop Lenovo Yoga i zadbaj o środowisko