Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Graj na najwyższym poziomie z akcesoriami gamingowymi Logitech G

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Klawiatura, myszka, słuchawki czy kierownica – wszystkie te peryferia zwiększą Twoją szansę na wygraną. W końcu w najbardziej wymagających rozgrywkach liczą się detale, a wybierając akcesoria gamingowe Logitech G, już na starcie zapewniasz sobie przewagę nad przeciwnikiem. Wybierz coś dla siebie spośród produktów Logitech G objętych promocją i stwórz zestaw zwycięzcy. 

Akcesoria gamingowe Logitech G to przepis na sukces

Poznaj niektóre akcesoria Logitech G, które kupisz taniej:

  • Myszka bezprzewodowa Logitech G PRO X SUPERLIGHT waży niespełna 63 gramy, a projektowana zgodnie z filozofią „zero oporów”, zapewni najlepsze połączenie pomiędzy graczem a grą. PRO X SUPERLIGHT jest niczym ultralekka broń, która pozwoli Ci być krok przed przeciwnikiem. Ponadto zastosowana w niej technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia wysoką precyzję, szybkość i spójność.
  • Klawiatura przewodowa Logitech G PRO Clicky wyróżniająca się nowoczesnymi przełącznikami została stworzona dla zwycięzców. Wyraźne kliknięcie zostało opracowane dla najwyższej wydajności, wytrzymałości oraz niezwykle szybkiej reakcji. Podświetlenie i animacje klawiatury możesz dowolnie zmieniać, dzięki temu zawsze wyróżnisz się na tle innych graczy.
  • Słuchawki bezprzewodowe Logitech G PRO X LIGHTSPEED pozwolą Ci cieszyć się dźwiękiem i głosem najwyższej jakości. Czystość rozmów zapewnia technologia mikrofonu Blue VO!CE, a dźwięk przestrzenny nowej generacji oraz membrany PRO-G o średnicy 50 mm to gwarancja niezwykle czystych wrażeń akustycznych.
  • Kierownica Logitech G920 stworzona z myślą nie tylko o komputerach, ale również o konsolach. Zastosowany w niej mechanizm sprężenia zwrotnego o dwóch wydajnych silnikach, poprzez symulację różnych sił działania, zapewnia doskonałą precyzję. Dzięki temu odczujesz efekty nadsterowności i podsterowności oraz zachowanie opon na różnych podłożach.
  • Mikrofon Blue Microphones Yeti Blackout to pewność, że nagrasz dźwięk w świetnej jakości. Wykorzystanie technologii potrójnej kapsuły i kondensatora w mikrofonie zarejestruje Twój głos bez żadnych zakłóceń. Oferuje on aż cztery charakterystyki kierunkowości nagrywania: kardioidalną, wielokierunkową, dwukierunkową i stereo. Nie musisz już zmieniać mikrofonów w zależności od tego, co chcesz nagrać.
akcesoria gamingowe logitech

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 26 lutego 2023 roku i nie wymaga aktywacji kodu rabatowego. Obniżone ceny znajdują się na kartach produktowych.

Weź udział w promocji i stwórz wymarzony zestaw Logitech G