(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Rejestratory czasu pracy

(4 wyniki)
Filtry
Producent
Cena
-
Dostępność w salonach
Wybierz salon
Dostępność
Ilość użytkowników
-
Interfejsy
Wyświetlacz
Procesor
Pamięć RAM
MB
-
MB
Ilość zapisywanych rejestrów
-
Uwierzytelnienie
<svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 15h6V7H5zM13 15h6V7h-6zM21 15h6V7h-6zM5 25h6v-8H5zM13 25h6v-8h-6zM21 25h6v-8h-6z"></path></g></svg><svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 11h5V7H5zM5 18h5v-4H5zM5 25h5v-4H5zM12 11h15V7H12zM12 18h15v-4H12zM12 25h15v-4H12z"></path></g></svg><svg viewBox="0 0 32 32" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><g fill="#CCC" fill-rule="evenodd"><path d="M5 10h3V7H5zM5 15h3v-3H5zM5 20h3v-3H5zM5 25h3v-3H5zM10 10h17V7H10zM10 15h17v-3H10zM10 20h17v-3H10zM10 25h17v-3H10z"></path></g></svg>
Sortowanie
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
z 1
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto RF-110 (dedykowane breloki RFID 25 sztuk)Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto RF-110 (dedykowane breloki RFID 25 sztuk)
369,00 zł
Darmowa dostawa
Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto TM-616Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto TM-616
 • Ilość użytkowników: 200
 • Obsługiwane funkcje: Analiza przepracowanych godzin, Podsumowanie nadgodzin, Podsumowanie nieobecności, Podsumowanie godzin projektowych
 • Ilość zapisywanych rejestrów: 10000
 • Uwierzytelnienie: Kod PIN, Identyfikator RFID
1 979,00 zł
Darmowa dostawa
Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto TM-626Rejestrator czasu pracy SafeScan TimeMoto TM-626
 • Ilość użytkowników: 200
 • Obsługiwane funkcje: Analiza przepracowanych godzin, Podsumowanie nadgodzin, Podsumowanie nieobecności, Podsumowanie godzin projektowych
 • Ilość zapisywanych rejestrów: 10000
 • Uwierzytelnienie: Kod PIN, Identyfikator RFID, Odcisk palca
2 299,00 zł
Darmowa dostawa
Sortowanie
Od najpopularniejszych
Od najpopularniejszychOcena klientów: od najlepszejCena: od najtańszychCena: od najdroższych
1-4 z 4
1
Następna
z 1

Rejestratory czasu pracy. Wprowadź innowacyjne rozwiązania do swojego biura

Ewidencja czasu pracy – co to jest?

Opomiarowanie czasu pracy jest jednym z podstawowych elementów funkcjonowania każdej firmy. Stanowi potwierdzenie obecności w pracy zatrudnionych pracowników oraz źródło informacji, jak przebiegał ich dzień roboczy. Najczęściej w skład ewidencji czasu pracy wychodzą m.in.: rozpoczęcie i zakończenie pracy, przerwy, delegacje, czy np. odbyte w trakcie konkretnego dnia spotkania. Wszystkie wymienione aspekty gwarantują klarowny obraz pracy poszczególnych osób w firmie, zachodzących w niej procesów, jak również są podstawą do wypłaty wynagrodzenia lub np. podjęcia działań, mających na celu usunięcie ewentualnych uchybień w tym zakresie.

Jak sprawnie i efektywnie prowadzić ewidencję czasu pracy? Dowiedz się więcej o rejestratorach czasu pracy.

Czym są rejestratory czasu pracy?

Stawiając na nowoczesne rejestratory czasu pracy, możesz mieć pewność, że jej opomiarowanie w Twojej firmie będzie rzetelne, wygodne i bezpiecznie – zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i dla zatrudnionego zespołu. Innowacyjne rejestratory czasu pracy, które znajdziesz w ofercie x-kom, zapewnią Ci dostęp do najważniejszych informacji o wypełnianiu obowiązków przez każdą zatrudnioną osobę, umożliwią ich precyzyjną analizę i zapobiegną ewentualnym nadużyciom w tej kwestii. Ponadto, dzięki najnowocześniejszym technologiom, będą nieprzerwanie stać na straży danych wrażliwych dla interesów firmy i jej pracowników.

Rejestratory czasu pracy i ich rodzaje

Nowoczesne monitory czasu pracy to zaawansowane technologicznie urządzenia, które genialnie odnajdą się w dużych korporacjach, jak mniejszych przedsiębiorstwach. Największa różnica w przypadku poszczególnych modeli widoczna jest w sposobie przekazywania danych przez pracownika, a co za tym idzie na poziomie wiarygodności tych informacji. Sprawdź najpopularniejsze rodzaje rejestratorów czasu pracy.

Czytniki z PIN-em

Grupa urządzeń, która potwierdza tożsamość i dane na temat trybu pracy konkretnej osoby na podstawie znanego wyłącznie jej hasła. Indywidualny ciąg znaków jest z reguły wprowadzany na dedykowanej ku temu klawiaturze, która stanowi integralną część sprzętu.

Czytniki zbliżeniowe

Ten rodzaj skanera zaczytuje informacje o pracowniku ze specjalnych akcesoriów, np. kart dostępu czy breloczków, które w znacznej większości działają w oparciu o szyfrowaną technologię RFID.

Czytniki biometryczne

W tym przypadku chodzi o rejestratory czasu pracy, do których nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów, np. kart. Czytniki biometryczne sczytują bowiem dane biometryczne bezpośrednio od osoby, która zarejestrowana jest w systemie firmy. Chodzi np. o skan palca, twarzy, czy oka. Na tej podstawie błyskawicznie weryfikują konkretną osobę i związane z nią informacje.

Bezpieczeństwo danych i system czytników

Rejestratory czasu pracy to w pełni kompatybilne z systemami komputerowymi urządzenia. Łączą się z nimi za pomocą specjalnych modułów, zapewniając przez to stały przepływ kluczowych informacji w procesie opomiarowania czasu pracy. Skutecznie podnoszą także bezpieczeństwo w każdej firmie. To właśnie dzięki nim, pracodawca może np. nadać uprawnienia danej osobie, m.in. dostęp do newralgicznych pomieszczeń w biurowcu. Wystarczy, że pracownik zbliży kartę do odpowiedniego czytnika, a ten natychmiast zweryfikuje dostępne w systemie firmy informacje na jego temat.

Jak kupować rejestrator czasu pracy? Na co zwrócić uwagę?

Każde przedsiębiorstwo ma własną specyfikę. Uwzględnij ją przy wyborze rejestratorów czasu pracy. Kupno czytników, które pomogą w organizacji obowiązków, to zawsze inwestycja. Pamiętaj zatem, że oprócz sposobu rejestracji, istnieje wiele dodatkowych czynników, mających realny wpływ na późniejszy komfort pracy z tymi urządzeniami – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników. Poniżej znajdziesz kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę:

 • określ, jakie i ile sposobów weryfikacji ma mieć urządzenie do Twojej firmy;
 • dopasuj interfejs sprzętu – innymi słowy zaplecze systemowe i sposób łączności w celu przekazania danych (ze źródłem oraz pomiędzy sobą), np. USB, Wi-Fi, LAN itd.;
 • zweryfikuj liczbę użytkowników, którzy mogą korzystać z czytnika – im więcej, tym liczniejszą firmę może wspomóc takie urządzenie;
 • sprawdź pamięć urządzenia i ilość zapisywanych rejestrów – potrafi sięgać nawet około 10 000;
 • wybierz funkcje wedle swoich potrzeb, np. zabezpieczenie przed podwójną rejestracją, analiza przepracowanych godzin, rejestracja nadgodzin czy automatyczne tworzenie kopii zapasowych (w tzw. chmurze).

Najlepsze rejestratory czasu pracy kupisz w x-kom