CDP Tropico 5 (4260089415799)
CDP Tropico 5 (4260089415799)
CDP Tropico 5
  • Platforma: Xbox 360
  • Wersja: Angielska
  • PEGI: 16+
  • Premiera: 2015-03-25
79,00 zł


Gry na Xbox 360 na 365 dni w roku i jeden dzień dłużej

Pudełko z „iksem” na gry

Następca konsoli Xbox, wprowadzony na rynek w 2005 roku. Obsługuje format DVD i CD, umożliwia przeglądanie zdjęć i odtwarzanie plików MP3 lub WMA. Dzięki połączeniu z usługą Xbox Live możesz jako użytkownik tej konsoli pobierać materiały pokroju wersji demo gier czy filmów, a także komunikować się i rywalizować z innymi podłączonymi do sieci graczami. Do wyboru masz także sporo gamingowych akcesoriów, które uczynią rozgrywkę bardziej interesującą – czujnik ruchu Kinect, mikrofon, gitarę, perkusję czy kierownicę. Zobacz, jakie gry na Xbox 360 możesz znaleźć w x-kom. Sprawdź także gry na PC, gry na PlayStation 3, gry na PlayStation 4, gry na Xbox One, gry na Switch, gry na Wii U, gry na 3DS i gry planszowo-mobilne.

Gry na Xbox 360 dla miłośnika akcji – karabinem i mieczem

Szybkim samochodem czy na rączym koniu? W dłoni pistolet czy sztylet? Przeciwko potworom, robotom czy gangsterom? Genialny wódz czy najlepszy agent? Niezależnie od tego, w jakiej skórze czujesz się w wirtualnym świecie najlepiej, gry na Xbox 360 zapewnią Ci pełną adrenaliny i wyzwań rozgrywkę. Testuj swój refleks i zdolności podejmowania decyzji. Eksploruj i buduj nowe światy. Rozwiązuj zagadki i odkrywaj tajemnice.

Zakołysz się jak Elvis

Propozycja, która rozkręci niejedną imprezę i zadowoli miłośników tańca oraz przyjemnych dla ucha brzmień. Tutaj właśnie masz okazję wykorzystać wspomniane wcześniej muzyczne akcesoria. Czynią one Twoją rozrywkę jeszcze bardziej ekscytującą. W tle lecą zarówno stare hity, jak i nowe przeboje. Nieważne, czy jesteś już wirtuozem, czy dopiero się uczysz. Tańcz i graj jak gwiazda estrady.

Liga mistrzów, czyli sportowe gry na Xbox 360

Piłkę kopiesz jak Lewandowski, a do kosza trafiasz jak Jordan? Nawet jeśli niekoniecznie, spróbuj się w grach na Xbox 360. Sportowe emocje ze stadionów czy hal zyskują w wirtualnej rzeczywistości nowy wymiar. System transferowy, kierowanie drużyną czy wywiady z zawodnikami pozwolą Ci poczuć się jak światowej sławy czempion. Rozgrywaj pasjonujące mecze i zadziwiaj kibiców. Zmierz się z innymi miłośnikami sportu. Bij wszelkie rekordy. Sprawdź gry na Xbox 360, które oferuje Ci x-kom.

Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł