Gogle VR

(1 wynik)
Filtry
Producent
Status
Cena
-
Dostępność w salonach
Wybierz salon
Kompatybilność
Rozdzielczość ekranu
Przekątna ekranu
Częstotliwość odświeżania
Pole widzenia
Dźwięk
Czujniki
Producent:
Popularność
PopularnośćCena: od najniższejCena: od najwyższejOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najniższejCena: od najwyższejOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Polecamy
Gogle VR Sony PlayStation VR Gran Turismo Sport+Camera+VR Worlds
  • Kompatybilność: PlayStation 4
  • Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
  • Pole widzenia: około 100º
  • Dźwięk: Wbudowany mikrofon
1 779,00 zł
30
wyników na stronie
  • 1
z 1

Gogle VR – drzwi do wirtualnej rzeczywistości

Wejdź do gry przez okulary VR

Gogle VR to doskonała zapowiedź tego, jak – pewnie już niedługo – będzie wyglądała nasza technologiczna przyszłość. Te niezwykłe okulary dają możliwość wniknięcia w świat gry, filmu czy zdjęć i oglądanie ich w technologii 3D w zakresie nawet 360 stopni. Stuprocentowo angażując wzrok, pozwalają na zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki takiej zmysłowej immersji granice świata prawdziwego i wykreowanego zacierają się. A to oznacza większe pole do zdobywania niezwykłych doświadczeń. Dowiedz się, jakie parametry gogli VR pozwolą Ci przeżyć coś, co do tej pory było niemożliwe.

Naoczny świadek – jakie gogle VR

Aby gogle VR realizowały swoje zadanie jak najlepiej, muszą wcześniej spełnić kilka kryteriów. Na początek – wykonanie, które umożliwi całkowite przeniknięcie do wirtualnej rzeczywistości niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Specjalnie zaprojektowana podpórka na twarz oraz poduszka na nos powinny całkowicie blokować dostęp światła płynącego z zewnątrz. Ergonomiczny kształt, regulowany rozstaw optyki i długości opaski sprawią, że efekt przejścia będzie zupełnie naturalny. A eksploracja nowego świata – do złudzenia rzeczywista.

Most do Terabithii – ekran okularów VR

Przede wszystkim jednak wejście do wirtualnej rzeczywistości nie odbyłoby się bez odpowiedniego ekranu i systemu optycznego. Najwyższą jakość obrazu zagwarantuje wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości co najmniej FullHD i duża liczba pikseli na cal. O płynności grafiki zadecyduje ilość wyświetlanych klatek na sekundę oraz częstotliwość ich odświeżania. Im więcej, tym lepiej. W przypadku gogli VR do smartfona istotna będzie również jakość zastosowanych soczewek. Sprawdź zatem, jaki kąt widzenia proponują. Cieszyć się realistycznymi doznaniami pozwoli już 90 stopni.

Zjednoczone stany obrazu – gogle VR na PS4, do PC…

Te nowoczesne urządzenia są dedykowane odpowiednim platformom, dlatego przed zakupem musisz upewnić się, w jaki sposób chcesz z nich skorzystać. Okulary na konsolę zazwyczaj proponują w zestawie gry na gogle VR. Dodatkowo są kompatybilne z odpowiednimi kontrolerami, co pozwala na jeszcze głębsze wsiąknięcie w wirtualny świat. Nic nie stanie Ci więc na przeszkodzie, by podziwiać widoki z lotu ptaka czy dosłownie znaleźć się w centrum pola walki. O jak najlepsze przenosiny zadbają także opcja podpięcia słuchawek, zintegrowany mikrofon, brak kabli, czujniki przyspieszenia i zbliżenia oraz touchpad do sterowania. Sprawdź, jakie gogle VR są dostępne w w-kom.