Radioodtwarzacze

(1 wynik)
Filtry
Producent
Cena
-
Dostępność w salonach
Wybierz salon
Status
Radio
Odtwarzane nośniki
Łączność Bluetooth
Wyświetlacz
Funkcje
Kolor
Zasilanie
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Radioodtwarzacz Blaupunkt BB30BT
  • Zakres fal: FM
  • Odtwarzane nośniki: CD, CD-R/RW, USB, MP3-CD, Karta pamięci SD
  • Zasilanie: Sieciowe, Bateryjne
  • Radio: Analogowe
279,00 zł
60
wyników na stronie
  • 1
Następna
z 1

Radioodtwarzacze – otaczaj się muzyką

Radioodtwarzacz do kuchni i w plener

Wypełnij dźwiękiem każdą przestrzeń w której się znajdujesz i spraw, że czas będzie upływał Ci w rytmie ulubionej muzyki. Radioodtwarzacz to urządzenie audio, które z łatwością umieścisz w dowolnym pomieszczeniu w swoim domu, a także i poza nim. Dzięki temu zarówno codziennym czynnościom, jak i relaksowi w ogrodzie lub imprezie w plenerze, akompaniować będzie wybrana melodia. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto kupić radioodtwarzacz.

Muzyka z różnych źródeł – radioodtwarzacze USB, Bluetooth, wi-fi, CD, MP3

Radioodtwarzacz to przede wszystkim odtwarzacz muzyki docierającej do urządzenia różnymi kanałami. Na rynku znajdziesz zatem sprzęt, który wbrew nazwie, obsługuje nie tylko radio FM/AM, ale i płyty CD, pliki MP3 (przesyłane za pomocą łącza wi-fi, Bluetooth, gniazda USB, AUX, czy umieszczane na karcie pamięci microSD) a nawet kasety magnetofonowe. W ten sposób jedno urządzenie przysłuży Ci do posłuchania porannej audycji (internetowo lub analogowo) przy śniadaniu, zabawiania gości dyskografią swojego idola oraz do odtworzenia lub nagrania materiałów naukowych niezbędnych do szkoły czy na uczelni.

Wolne dźwięki – zasilanie sieciowe i bateryjne

Muzyką, lekturą lub jakimkolwiek innym nagraniem audio – puszczanymi na radioodtwarzaczu – możesz cieszyć się poza domem nie tylko dzięki zgrabnemu i kompaktowemu rozmiarowi urządzenia. Dodatkowa opcja zasilania bateryjnego umożliwia Ci odtwarzanie dźwięków z dala od stałego źródła prądu, na przykład na plaży czy na brzegu basenu. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą rozrywkę i rozkręcenie prawdziwej imprezy w plenerze.

Nowoczesne brzmienie – dodatkowe funkcje radioodtwarzaczy

Oprócz klasycznych już boomboxów na rynku znajdziesz także nowoczesne urządzenia. Takie radioodtwarzacze oferują Ci szereg dodatkowych udogodnień, między innymi funkcje multiroom, dzięki której stają się częścią inteligentnego systemu audio w Twoim domu. Dobrym rozwiązaniem jest także dostęp do szeregu aplikacji, które przykładowo umożliwiają wygodne połączenie się z Twoim kontem na Spotify i odtworzenie ulubionej playlisty. Nowoczesny radioodtwarzacz to zasadniczo eleganckie urządzenie, które świetnie zatroszczy się o muzyczne doznania w domowym zaciszu. Sprawdź, jakie radioodtwarzacze dostępne są w x-kom i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb.