Budziki i radiobudziki

(1 wynik)
Filtry
Producent
Status
Cena
-
Dostępność w salonach
Wybierz salon
Funkcje
Radio
Wyświetlacz
Kolor obudowy
Alarm
Zasilanie
Gwarancja
Popularność
PopularnośćCena: od najniższejCena: od najwyższejOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najniższejCena: od najwyższejOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Budzik i radiobudziki Blaupunkt CR9WH biały
  • Radio: Analogowe, Z pamięcią stacji
  • Funkcje: Budzik, Radio, Czujnik temperatury wewnętrznej, Funkcja drzemki
  • Wyświetlacz: LCD
  • Zasilanie: Sieciowe
79,00 zł
90
wyników na stronie
  • 1
Następna
z 1

Budziki i radiobudziki – zacznij dzień z melodią na ustach

Pobudka, wstać

Poranne pobudki do pracy to dla niektórych największe wyzwanie dnia. Wychodzenie z łóżka, kiedy za oknami jeszcze ciemno lub ledwie świta, to wprost wybitnie okrutna tortura. Dla prawdziwych śpiochów to katorga, nawet w dni wolne i kiedy Słońce jest już w zenicie. Obudzić ich to niełatwe zadanie. Istnieją jednak na to pewne sposoby. W zasadzie to narzędzia, które nie znają litości, za to wykazują się dużą cierpliwością. Odkryj urządzenia, które potrafią wyrwać z najmocniejszych objęć Morfeusza.

Budziki i radiobudziki – budzenie dla opornych

Budzik lub radiobudzik to dobre i proste w obsłudze rozwiązanie dla wszystkich, którym wstawanie przychodzi z wyjątkowym trudem. Wystarczy ustawić godzinę planowanej pobudki, a już następnego dnia powita Cię tradycyjne brzęczenie lub pobudzająca muzyka. Alarm budzika szybko stawia na nogi, natomiast radio pozwala na dłuższy, powolniejszy, ale i delikatniejszy proces wybudzania, np. w rytmach ulubionej piosenki. Taki sposób „wychodzenia z transu” sprawi, że zawsze wstaniesz prawą nogą.

Drzemka – jeszcze kilka minutek

Kiedy jednak i te metody nie okazują się stuprocentowo skuteczne, na pomoc przybywa funkcja drzemki dostępna w budzikach i radiobudzikach. Dzięki niej po kilku minutach znowu rozbrzmi ożywcza melodia. Ważne jest jednak, żeby czas pomiędzy kolejnymi alarmami nie przekraczał 10 min, by nie doszło do ponownego, mocnego zaśnięcia. Podobnie rzecz ma się z ustawianiem godziny budzenia z dużym wyprzedzeniem. Lepsze dla organizmu i umysłu, od wybudzania się kilkoma drzemkami, jest pozwolić sobie pospać te kilkanaście minut dłużej w jednym ciągu. Wtedy wstaniesz szybciej, a odpoczynek będzie bardziej wartościowy.

Sen – żeby szybko wstać, trzeba dobrze spać

Budziki i radiobudziki często wyposażane są w wiele dodatkowych funkcji, które zapewniają większy komfort użytkowania. Niektóre z nich np., za pomocą rzutnika, wyświetlają godzinę na suficie. W większości przypadków mają też duże wyświetlacze, dzięki którym można z łatwością odczytać wszelkie informacje. I to nie tylko konkretną godzinę, ale niekiedy też temperaturę. Budzik z taką opcją troszczy się o jak najwyższą jakoś snu. Zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu nie sprzyja bowiem efektywnemu wysypianiu się. Sprawdź, jakie budziki i radiobudziki znajdziesz w x-kom.