Apple iPhone 7

iPhone 7

Wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala
iPhone 7

iPhone 7 Plus

Wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala
 

sprawdź inne modele

iPhone 7 – radykalnie udoskonalony

Oto iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Najdoskonalsze smartfony w historii, dostępne w pięciu unikatowych kolorach do wyboru. Maja jeszcze więcej mocy, jeszcze jaśniejsze ekrany, a także przeprojektowane aparaty, które nie mają sobie równych. iPhone 7 i 7 Plus posiadają ulepszone procesory A10 Fusion, obudowy odporne na wilgoć, zachlapanie oraz pył, stereofoniczny system audio, 3x szybsze LTE i system iOS 10.

Apple iPhone 7 i iPhone 7 Plus - Ulepszone do granic możliwości

W iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus udoskonalono wszystkie kluczowe elementy. Są jeszcze piękniejsze i oferują jeszcze więcej funkcji. Przekonaj się jak pewnie leży w dłoni obudowa z czystego aluminium. Zobacz więcej szczegółów na najjaśniejszych ekranach wśród smartfonów. Sprawdź również jakość zdjęć, które zrobi dla Ciebie nowy aparat 12 Mpix. Korzystając z iPhone 7 i 7 Plus uruchomisz najbardziej wymagające aplikacje, zyskując wydajność o jakiej zawsze marzyłeś. Oto on. Oto iPhone 7.

Odważny design

Nowych smartfonów Apple nie da się porównać z niczym innym. Obydwa modele wykonano z niezwykle wytrzymałego aluminium serii 700, nadając im niepowtarzalne kolory. Oprócz dobrze znanej wersji złotej, srebrnej i różowego złota paleta barw Apple wzbogaciła się o piękną, matową czerń oraz połyskliwy onyks. Teraz masz jeszcze więcej możliwości, by wyrazić swój unikatowy styl.

Nowy aparat. A nawet dwa w iPhone Plus

Przeprojektowany aparat iPhone 7 może więcej. W nowym wydaniu zyskał optyczną stabilizację obrazu, przysłonę F/1.8, a także sześcioelementowy obiektyw. Wszystko to sprawia, że ujęcia będą za każdym razem wyraziste i bogate w szczegóły. Barwne fotografie nocne zapewnia z kolei flash True Tone z czterema diodami LED. iPhone 7 Plus poszedł o krok dalej, bo obok szerokokątnej matrycy 12 Mpix zagościł teleobiektyw. Przybliżaj oddalone obiekty 10-krotnym zoomem cyfrowym, zachowując ostrość i nasycenie barw.

Najjaśniejszy ekran w historii

Ekran Retina HD w iPhone 7 odwzorowuje ten sam zestaw kolorów, co cyfrowy przemysł filmowy. Jednocześnie jest o 25% jaśniejszy, niż modele poprzedniej generacji, dzięki czemu wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Wybierz ekran 4,7” iPhone 7 lub 5,5” w iPhone 7 Plus i zobacz więcej. Od zdjęć, przez filmy, gry, aż po galerie e-sklepów – wszystko wygląda lepiej. Znacznie lepiej.

Rewolucyjny procesor A10

Sekret wydajności nowego iPhone 7 tkwi w udoskonalonym procesorze. Potężna, czterordzeniowa jednostka A10 Fusion dysponuje zupełnie nową architekturą przetwarzania danych, która poradzi sobie z każdą grą i z każdą aplikacją. Zachowuje przy tym niespotykaną sprawność energetyczną, więc moc czterech rdzeni masz pod ręką długo. Nawet bardzo długo.

Jeszcze szybsza łączność z Internetem

W trakcie długiej podróży iPhone 7 uchroni Cię przed nudą. Technologia 4G LTE Advanced pozwala pobierać dane z szybkością do 450 Mb/s, gwarantując swobodne surfowanie w sieci. Kończy Ci się pakiet danych? Użyj modułu Wi-Fi, który wspiera standard ac z technologią MIMO.

System iOS 10

iOS 10 wnosi zupełnie nowe, często zaskakujące rozwiązania. Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny. Wszystko odbywa się płynnie, a Twoje ulubione aplikacje są zawsze pod ręką. Co więcej, system każdego dnia uczy się Twojego stylu życia, by jeszcze lepiej dopasować się do Ciebie. Podrzuci propozycje nowych aplikacji, podpowie gdzie udać się na spacer lub kolację. Zabezpieczy też Twoje dane przed innymi osobami i niebezpiecznym oprogramowaniem. iOS 10 wygląda pięknie, działa niezawodnie.