Apple iPhone Xs i iPhone Xs Max

logo iPhone XS

oto gwiazda
wielkiego ekranu
Apple iPhone XS
Dwa rozmiary wyświetlacza Super Retina, w tym największy w historii iPhone’a. Szybsze Face ID. Najbystrzejszy i najmocniejszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. I przełomowy system dwóch aparatów. iPhone XS jest wszystkim, co kochasz w iPhonie. Ale na radykalnie większą skalę.

sprawdź inne modele


iPhone Xs oraz Xs Max – radykalnie lepsze smartfon

Poznaj iPhone Xs oraz iPhone Xs Max. Najbardziej zaawansowane smartfony Apple. Piękniejsze. Szybsze. Doskonalsze. Bezkompromisowe pod każdym względem. Genialne wyświetlacze Super Retina OLED rozciągają się od brzegu do brzegu, serwując Twym oczom niesamowite doświadczenia wizualne na radykalnie większą skalę. Udoskonalony i szybszy Face ID strzeże dostępu do danych. W tym do zdjęć. Intrygujących. Szczegółowych. Barwnych. Zdjęć, które wykonasz przełomowym systemem dwóch aparatów. Inteligentnych aparatów wzbogaconych Neural Engine. Oto nowe iPhone Xs oraz iPhone Xs Max.

Wyświetlacze Super Retina. Ten duży i ten większy

Ekran iPhone Xs 5,8” mieści 2.7 miliona pikseli. Matryca iPhone Xs Max 6,5” ma ich aż 3.3 miliona. Lecz imponujące liczby to nie koniec. To preludium do zachwycająco ciepłej, barwnej i szczegółowej projekcji, która wprost emanuje z wyświetlaczy OLED Super Retina. Czeka na Ciebie tryb HDR, wyeksponowana biel, dynamiczne kolory, głębia czerni – innymi słowy perfekcja obrazu przy każdym świetle dzięki technologii TrueTone. Bez względu na to, co oglądasz. Bez względu na to, jak trzymasz smartfon.

Ekskluzywny design. Szybkie Face ID

O perfekcji świadczą detale, a te dopracowano w iPhine Xs oraz Xs Max z największym pietyzmem. Metal i szkło połączono z chirurgiczną precyzją, tworząc smukłą, poręczną, a zarazem wyrafinowanie piękną konstrukcję. Obudowę odporną na pył i wodę. Obudowę, której nie straszna kąpiel w wodzie na głębokości 2 metrów przez 30 minut. Ochronę smartfona stanowi Face ID. Niezawodne, bo korzystające z niepowtarzalnych cech biometrycznych. Twoich cech. Teraz działa jeszcze szybciej. I jeszcze lepiej.

Procesor A12 Bionic. Mocniejszy. Inteligentniejszy.

Żaden inny smartfon Apple nie miał tak potężnego procesora, jak iPhone Xs oraz iPhone Xs Max. Tak wydajnego. Tak szybkiego. Tak inteligentnego. Jednostka A12 Bionic błyskawicznie przetwarza olbrzymie ilości danych, rozdzielając procesy między sześcioma rdzeniami. Nad usprawnieniem każdej czynności czuwa 8-rdzeniowy system Neural Engine, uczący się Twoich nawyków. A kiedy grasz do akcji włącza się 4-rdzeniowe GPU. I w tym momencie smartfon staje się nieomal konsolą z bogatym, przestrzennym dźwiękiem.

Zdjęcia z iPhone Xs | iPhone Xs Max

Aparat iPhone Xs oraz iPhone Xs Max. Dokładnie dwa aparaty. A nawet więcej, bo wspólnie z Neural Engine i procesorem A12 Bionic tworzą zaawansowany system foto. System, który w każdych warunkach robi zniewalająco dobre zdjęcia. Więcej szczegółów ze światła z cienia wydobywa Smart HDR. Większe i głębsze piksele redukują szumy, gdy światło nie sprzyja. Korzystaj też z nowego efektu bokeh. Nie tylko rozmyjesz nim tło, ale i określisz stopień rozmycia. Genialne, prawda?