(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
21 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Wydłużony czas dostawy. Dowiedz się więcej.
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 1
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 2MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 2
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 3MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 3
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 4MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 4
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 5MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 5
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 1MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 1
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 2MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 2
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 3MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 3
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 4MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 4
MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 5MSI MPG 321URX QD-OLED - 1223064 - zdjęcie 5
Wydłużony czas dostawy. Dowiedz się więcej.
 • Przekątna:31,5"
 • Rozdzielczość:3840 x 2160
 • Matryca:OLED
 • Typ ekranu:Płaski
5 999,00 zł
1
nowosc ikona

Kluczowe cechy

 • Najnowszej generacji panel QD-OLED
 • Czas reakcji 0,03 GtG i częstotliwość odświeżania 240 Hz
 • Technologia QD Premium Color
 • Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400
 • Aplikacja Gaming Intelligence
 • MSI OLED Care 2.0 – Zmniejszone ryzyko utrwalenia się obrazu OLED / wypalania się obrazu
 • Funkcja przełącznika KVM
 • Podświetlenie Mystic Light
 • Tryb konsoli – złącze HDMI™ 2.1 z pełną przepustowością 48 Gbit/s.
 • Regulowana podstawa
MSI MPG 321URX QD-OLED
monitor ikona

Monitor dla graczy MSI MPG 321URX QD-OLED

Poznaj wyjątkowe funkcje monitora MSI MPG 321URX QD-OLED i dołącz do rozgrywki. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne światy. Obsługując technologię HDR, monitor oferuje szerszy zakres jasności i kontrastu, czyniąc gry jeszcze bardziej klimatycznymi. MSI MPG 321URX QD-OLED dostarczy Ci płynnego obrazu w jakości 4K UHD, a technologie ochrony wzroku zmniejszą zmęczenie oczu do minimum.

MSI MPG 321URX QD-OLED
technologia ikona

Szczegółowa grafika i czytelnie odwzorowany tekst

Nowy gamingowy monitor MSI MPG 321URX wyposażony jest w najnowszej generacji panel QD-OLED. Układ subpikseli poprawia wrażenia z oglądania. Dzięki czemu zapewnia znacznie ostrzejsze obrazy, lepsze odwzorowanie drobniejszych szczegółów i wyraźniejszy, dużo bardziej czytelny tekst.

MSI rozumie Twoje obawy, dlatego oferuje Ci funkcję MSI OLED Care. Rozwiązanie to zapewnia szereg mechanizmów optymalizacji ochrony ekranu i składa się z trzech elementów – funkcji Pixel Shift, Panel Protect oraz Static Screen Detection. Teraz MSI przedstawia bardziej zaawansowaną wersję tej technologii. Oferuje funkcje ochrony, które w istotnym stopniu zmniejszają ryzyko wypalenia się ekranu OLED.

MSI MPG 321URX QD-OLED
aktywnosc ikona

Szybki obraz, który zapewni Ci przewagę

Monitor MPG 321URX QD-OLED wyposażony jest w panele QD-OLED o częstotliwości odświeżania 240 Hz. Co więcej, technologia ta charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem reakcji matrycy – wynosi on zaledwie 0,03 ms. Tak krótki czas reakcji matrycy przynosi wiele korzyści, zwłaszcza w dynamicznych gatunkach gier, takich jak gry FPS, różnego rodzaju „bijatykach”, symulacjach wyścigów, strategiach czasu rzeczywistego czy grach sportowych. Tego typu gry wymagają bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów, a monitor z ultra-wysoką częstotliwością odświeżania oraz niesamowicie krótkim czasem reakcji matrycy pozwoli Ci bez problemu zdominować przeciwników.

MSI MPG 321URX QD-OLED
paletamalarska ikona

Kolory, jakich oczekujesz

Technologia kropek kwantowych Quantum Dot pozwala doświadczyć fascynujących obrazów o olśniewającej gamie ponad miliarda kolorów. Dzięki inteligentnemu procesorowi obrazowemu, każdy z nich jest poprawiany i udoskonalany. W efekcie oferuje niesamowitą wyrazistość.

Fabrycznie skalibrowane monitory z serii QD Premium gwarantują niezwykłą wierność odwzorowania barw ze współczynnikiem wartości różnicy koloru delta-E (ΔE) ≤ 2. Wyjątkowa dokładność odwzorowania barw i płynne przejścia między kolorami związane są z wykorzystaniem 10-bitowych paneli RGB, co sprawia, że możesz poczuć się tak, jakbyś był w naprawdę samym środku wirtualnej akcji.

W porównaniu z typowymi panelami, gamingowy monitor MPG 321URX QD-OLED odwzorowuje dużo szerszą przestrzeń barw. Dzięki temu podczas gry kolory i szczegóły sceny są znacznie lepiej odtworzone. W rezultacie generowany na ekranie obraz jest klarowny i wygląda dużo bardziej realistycznie. Przekłada się to na 99-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3, a stało się to możliwe dzięki dynamicznemu wykorzystaniu warstwy kropek kwantowych, Quantum Dot.

kartagraficzna ikona

Technologia Adaptive Sync

Poznaj działanie adaptacyjnej technologii synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu Adaptive Sync. Technologia ta odpowiada za płynne wyświetlanie obrazu na ekranie, który to obraz generowany jest przez Twoją grę. Działanie technologii Adaptive Sync polega na zsynchronizowaniu częstotliwość odświeżania monitora z liczbą generowanych na sekundę przez procesor graficzny klatek obrazu. Dzięki tej technologii wyeliminować można efekty rozdzierania lub zacinania się ekranu. Niezwykle płynna i pozbawiona opóźnień grafika, którą zapewnia technologia Adaptive Sync, pozwoli Ci cieszyć się grą, która będzie wyglądać zawsze tak, jak powinna.

wydajnosc

Technologie dla Twojej wygody

Sprawdź, jakie technologie ma monitor MPG 321URX QD-OLED. Dowiedz się więcej, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:

Certyfikat VESA ClearMR 13000

VESA ClearMR to nowy standard określający wydajność odwzorowania ruchu na ekranie wyświetlacza. MPG 271QRX QD-OLED przeszedł rygorystyczne testy i uzyskał certyfikat ClearMR 13000. Wartość CMR reprezentuje procentowy zakres wydajności rozmycia obrazu uzyskany w oparciu o stosunek wyraźnych do rozmytych pikseli.

Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400

W przeciwieństwie do standardowych wyświetlaczy LCD, w panelach QD-OLED można precyzyjnie sterować poziomem przyciemnienia pikseli, co sprawia, że mamy do czynienia z czystymi, czarnymi scenami bez efektu tzw. „ świecącej czerni”, który to efekt często występuje w monitorach LCD. MPG 271QRX QD-OLED oferuje niezwykle wysoki kontrast i pochwalić się może certyfikatem VESA Display HDR True Black 400.

Przełącznik KVM

Poprzez gamingowy monitor MSI możesz jednocześnie używać kilku urządzeń i kontrolować ich pracę za pomocą jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora MSI.

Wykrywanie granic

Po upływie określonej liczby sekund funkcja ochrona granic dostosowuje luminancję granicy pomiędzy dwoma obrazami lub pomiędzy obrazem a tłem.

Wykrywanie paska zadań

Gdy system wykryje pasek zadań wyświetlany na pulpicie, automatycznie skanuje jego kształt, a następnie automatycznie zmniejsza jego luminancję po to, aby zapobiec wypaleniu się ekranu w tym miejscu.

Wykrywanie wielu logotypów

Gdy system wykryje kilka statycznych i wyraźnie kontrastujących logotypów wyświetlanych na ekranie, automatycznie zeskanuje ich kształt i kolor, a następnie automatycznie zmniejszy luminancję, aby zapobiec wypaleniu.

Aplikacja Gaming Intelligence

Dzięki aplikacji Gaming Intelligence można w bardzo prosty sposób skonfigurować gamingowy monitor. Nie musisz używać przycisków na monitorze i przechodzić przez wszystkie menu, po prostu użyj klawiatury i myszy, aby skonfigurować swój monitor. Aplikacja oferuje nawet opcje skrótów klawiszowych, dzięki czemu możesz z łatwością przełączać ustawienia dla różnych gier.

Game Assistance

W Inteligentnym Celowniku, punkt celowniczy automatycznie zmienia kolor, dzięki czemu widoczny jest on w każdej chwili. Eliminuje to sytuacje, w których barwa kropki celowniczej pokrywałaby się z kolorem tła, co stanowiłoby problem przy celowaniu.

Strzelaj z ukrycia i zabijaj przeciwników, zanim zdążą się oni zareagować co się stało. Wbudowana luneta celownicza oferuje wielostopniowy zoom. Aby szybko przełączać się pomiędzy przybliżeniami możesz skorzystać z klawiaturowych skrótów. Ekran potrafi zachować ustawione przybliżenie, dzięki czemu, niezależnie od używanej przez Ciebie broni w grze, broń ta może stać się snajperskim karabinem, którym możesz zakatować wrogów z odległości wielu kilometrów.

Nowa technologia AI Vision może nie tylko ujawniać szczegóły ukrywające się w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększać ogólną jasność i nasycenie kolorów, dodając blasku Twojej rozgrywce.

Console Mode

Konsolowym graczom monitory z serii MPG 271QRX QD-OLED oferują złącza HDMI 2.1 dysponujące pełną przepustowością 48 Gbit/s. Porty te zapewniają przeznaczoną specjalnie dla konsol do gier 120-hercową częstotliwość odświeżania i jednoczesną obs��ugują trybu HDR. Dzięki temu konsolowi gracze mogą cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry.

Podświetlenie Mystic Light

Dzięki listwie podświetleniowej MSI SpectrumBar, monitory z serii MPG 271QRX QD-OLED oferują możliwość oświetlenia sprzętu miękkim rozproszonym światłem. Światło to można łatwo zsynchronizować z każdym innym gamingowym produktem zainstalowanym w systemie, który zgodny jest z technologią Mystic Light.

Grafenowa folia

Nowe panele QD-OLED wyposażone są w grafenową folię, znaną z wyjątkowej przewodności cieplnej. Monitory te korzystają również z opracowanej specjalnie dla nich konstrukcji radiatora, a synergia pomiędzy tymi dwoma elementami systemu chłodzenia pozwoliła zrezygnować z wentylatora chłodzącego. Dzięki temu uzyskano wydajne i ciche chłodzenia, a dodatkowo wydłużono żywotność panelu.

klip ikona

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły MPG 321URX QD-OLED. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Przeznaczenie produktu
Dla graczy
Przekątna ekranu
31,5"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
OLED
Typ ekranu
Płaski
Monitor bezramkowy
Tak
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format obrazu
16:9
Częstotliwość odświeżania ekranu
240 Hz
Odwzorowanie przestrzeni barw
Adobe RGB: 97%
DCI-P3: 99%
sRGB: 138%
Liczba wyświetlanych kolorów
1,07 mld
HDR
Certyfikat Display HDR True Black 400
Czas reakcji
0,03 ms (GTG)
Wbudowany kalibrator
Nie
Technologia synchronizacji
Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu
Filtr światła niebieskiego
Wielkość plamki
0,181 x 0,181 mm
Jasność
250 cd/m²
Kontrast statyczny
1 500 000:1
Kąt widzenia w poziomie
178 stopni
Kąt widzenia w pionie
178 stopni
Złącza
HDMI 2.1 - 2 szt.
DisplayPort 1.4a - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
USB 2.0 Typu-B - 1 szt.
USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt.
Tuner TV
Nie
Głośniki
Nie
Obrotowy ekran (PIVOT)
Tak
Zakres obrotu (PIVOT)
~10° (w lewo)
~10° (w prawo)
Regulacja wysokości (Height)
Tak
Zakres regulacji wysokości (Height)
110 mm
Regulacja kąta pochylenia (Tilt)
Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt)
~5° (do przodu/w dół)
~15° (do tyłu/w górę)
Regulacja kąta obrotu (Swivel)
Tak
Zakres regulacji obrotu (Swivel)
~30° (w lewo)
~30° (w prawo)
Możliwość montażu na ścianie - VESA
VESA 100 x 100 mm
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
Przełącznik KVM
Podświetlenie Mystic Light
Crosshair
Dołączone akcesoria
Kabel zasilający
Kabel HDMI
Kabel USB-A -> USB-B
Szerokość
718 mm
Wysokość (z podstawą)
483 mm
Głębokość (z podstawą)
242 mm
Waga
9,6 kg
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
1223064

Opinie

5,8/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(16 opinii)
6
14
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Zdjęcia użytkowników (4)

MSI MPG 271QRX QD-OLED - Michal
MSI MPG 321URX QD-OLED - Kamil
MSI MPG 271QRX QD-OLED - Artem
MSI MPG 321URX QD-OLED - Patryk

Opinie użytkowników (16)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Patryk
Patryk
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Dobra, ponad 10h na ekranie więc można coś więcej jeszcze napisać. 

Po pierwszych zachwytach czas wrócić do rzeczywistości. 

A rzeczywistość jest taka, że ekran jest GENIALNY.

Ostatni miesiąc grałem na Asus PG27AQDM, a wcześniej 2.5 roku na LG 77C1 który był 2 metry przede mną, ale ten robi dużo większe wrażenie swoim obrazem. 

Wczoraj wpadł kumpel na "testy" i stwierdził "kurczaki, zazdroszczę Ci", mimo iż sam używa też LG OLED B9 65 cali.

Dla wielu istotna jest jasność SDR, mam ustawione na 75/100 i jak ekran jest cały biały to w ciemności aż razi. Asusowi 27 bardzo bardzo daleko do tego efektu :p

Robienie czegokolwiek na tym monitorze to czysta przyjemność. 

Trzeba być też szczerym, tego monitora nie można porównywać z niczym innym oprócz zeszłorocznych oled/qd-oled. Żaden LCD nie jest w stanie się nawet zbliżyć do tego. Przerabiałem wynalazki Samsunga po 7-8k z miniled i to jedna wielka ściema, wystarczy jakiś obiekt na ciemnym tle i już jest efekt dziada (znaczy halo).

32 cale 4K i pół metru głowy od ekranu to dla mnie dzieło ostateczne. 

W kwestii samego ekranu jedyną wadą jest powłoka która szarzeje w świetle.

Pozostałe wady już wynikają z decyzji MSI, jest to słabej jakości podstawka oraz dioda czuwania/włączenia na dole ekranu, która wybija z immersji, a nie da się jej wyłączyć jak w monitorach wszystkich innych firm.

Jeśli ktoś się zastanawia i ma wolne 6k, to totalnie polecam. Przez ostatnie 2 lata przerobiłem ponad 20 różnych monitorów, od TN za 800 zł, przez IPS za 4K po mini led za 7K. Wszystko to powstało chyba tylko po to aby przygotować ludzkość na zmiany które w końcu nadeszły.
... Rozwiń dalej

Test MSI MPG 321URX QD-OLED
Michal
Michal
★★★★★★
Tydzień temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

W poszukiwaniu monitora idealnego, przyszła pora na desktopowy OLED.
Recenzje tego modelu monitora wypadły całkiem przyzwoicie, nowy układ pikseli/subpikseli faktycznie pozwala na całkiem komfortową pracę na monitorze, w przeciwieństwie do poprzednich generacji oledów (i tych wrgb i tych qd). O ile problem nie był aż tak duży na macosie, tak na windowsie obecny monitor naprawdę zyskuje.

Dla tych którzy nie widzieli oledu na oczy, wyobraźcie sobie kontrast matrycy VA, czerń plazmy i objętość koloru dobrego szerokogamutowego IPSa. W jednej obudowie, do tego wręcz stworzonej do zawieszenia na ramieniu, bo monitor jest całkiem ergonomiczny w obracaniu. No i wielkie plusy za użycie tyłu monitora jako pasywnego radiatora, MSI udało się jako pierwszym nie montować wiatraka. No i HDR. W zasadzie jedyny problem jaki został to obsługa HDR na Windowsie która jest.. eh.

360hz na oledzie to prawdopodobnie endgame w kwestii osiągalnej dla konsumenta/prosumenta ostrości i płynności, gdzie w 1440p jest jeszcze realna szansa na osiągnięcie tych klatek. MSI udało się dołączyć najprzyjemniejsze w dotyku kable zasilające i hdmi. Ten zasilający serio kupiłbym osobno jeszcze raz.

To teraz plusy i minusy
+ genialnie ostry obraz
+ równomierna jasność na całej powierzchni matrycy (rzadkość w oledach)
+ mało inwazyjne opcje 'oled care'
+ GENIALNA kalibracja i sprzętowe profile sRGB/Adobe rgb/DCI-P3. Dziękuję, w zasadzie nadały się od razu do pracy 'prosto z pudła', co się chyba jeszcze nie zdarzyło.
+ działające 90w ładowania i obraz po usb-c, co po dellowej loterii jest miłym uczuciem

Minusy:
- po każdym cyklu dbania o matrycę (po dlugim użyciu) monitor wyłącza się, przez co konieczne jest wciśnięcie przycisku 'power'. Wyłączają się również jego porty usb, przez co nie ma możliwości wybudzenia komputera myszką.
- w zestawie brak kabla innego niż HDMI
- (stan na 17.04.2024) brak możliwości wyłączenia DSC
- hub usb w wersji 2
- reset portów usb w wypadku zmiany trybu hdr (on/off)
... Rozwiń dalej

Opinia o MSI MPG 271QRX QD-OLED
Robert
Robert
Potwierdzony zakup
★★★★☆☆
2 tygodnie temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

Obraz taki jak powinien być, ale nie bez problemów. Z pozytywów:
+ Bardzo płynny obraz
+ Świetne kolory
+ Ostry obraz
+ Wszystko dotyczące performance jest tak jak powinno być
ALE:
- Nie ma możliwości wyłączenia natywnych rozdzielczości dla telewizji (4k w 120hz) co jest WYMUSZANE przez niektóre gry (jak np. Valorant). Rozwiązaniem jest użycie DP (wolnieszy skompresowany przesył) lub użycia scalera przez GPU co nie jest idealnym rozwiązaniem jak min-max opóźnienia ile się da.
- Przez pierwsze 2 tygodnie czasem losowo mi gasł ekran na skundę i wracał ponownie. Po wymianie kabla problem się nie powtarzał
- Na 360hz widać jeden pasek pixeli od lewej strony monitora do środka, który tak jakby "dawał glitch" co nie jest wcale widoczne podczas gry, ale podczas przeglądania internetu na jasnym tle albo po prostu na pulpicie jest ciut irytujące za produkt tej ceny.

Ogólna opinia zostawiam 4/6. Jeśli naprawią update firmware w przyszłości naprawi te problemy z przyjemnością zostawiłbym 6/6 za czysty performance bo do tego nie mam zarzutu. Wcześniej korzystałem z LG Oled poprzedniej generacji więc nie odczułem jakiegoś mega skoku z OLED na OLED natomiast płynność obrazu jest zaskakująco lepsza. Jak nawalasz w CS2/Valoranta/R6 to polecam. W innych przypadkach poszukaj coś z mniejszymi HZ bo szkoda pieniędzy na gimmick
... Rozwiń dalej

Paweł
Paweł
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Obraz jest niesamowity, czerń na kosmicznym poziomie (charakterystyczne dla OLED), podstawka co prawda wygląda mało "gamingowo", ale wydaje się bardziej funkcjonalna od modelów tego samego panelu u konkurencji. Na plus, że każdy monitor przychodzi z folią ochronną, co nie występuje na przykład u Dell-a.

Mój egzemplarz nie miał żadnych martwych pikseli ani zarysowań. Każde pudełko jest zaplombowane przez producenta.

Z minusów: Aktualizacja oprogramowania możliwa jest jedynie przez DisplayPort, którego niestety nie ma w zestawie. Dodatkowo przez aktualizacją przejście w HDR sprawiało, że obraz na monitorze wariował. Z drobnostek monitor nie włącza się tak jak większość przy starcie komputera, ale trzeba go za każdym razem ręcznie włączyć.
... Rozwiń dalej

Patryk
Patryk
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

Długo wyczekiwałem na premierę tych monitorów i oto są! cena jest wysoka, ale jakość i wrażenia bez porównania, wcześniej używałem matrycy IPS, która cechowała się szybkim odświeżaniem, ładnymi i pełnymi kolorami oraz świetną jasnością. W QD-OLED od MSI dostajemy to samo co u mojego poprzednika, ale na dużo lepszej i nowocześniejszej matrycy, stwarzającej wrażenie, że obraz jest tak żywy i nasycony - jak '' prawdziwy '' w połączeniu z rozdzielczością 2k i wielkością 27" daje nam Endgameowy monitor dla każdego gracza. Używam od kilku dobrych dni po średnio 8-10 godzin dziennie - zero problemów. Bogata baza opcji czyszczenia panelu, barw itd. Jeżeli ktoś może pozwolić sobie na zakup - polecam!... Rozwiń dalej

Dawid
Dawid
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

Matryca QD-OLED robi wrażenie. Jakość wyświetlanego obrazu - jak "żyleta". Odkrywam na nowo swoje ulubione gry m.in. CS2. Jest to mój drugi monitor 360hz. Wcześniej miałem asusa, ale ten jest o wiele lepszy (i tańszy). Obecnie najlepszy monitor na rynku.... Rozwiń dalej

Kamil
Kamil
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Do tej pory używałem monitora Dell G3223Q,
4K IPS 144Hz i byłem względnie zadowolony. Do czasu aż postawiłem oba monitory jeden obok drugiego. Oled jednak robi fenomenalną robotę jeżeli chodzi o czernię i kolory. Powłoka antyrefleksyjna na błyszczącej matrycy sprawuje się świetnie - nawet z oknem za plecami nie ma najmniejszych problemów z graniem w dzień. Litery chociaż nie tak wyraźne jak na klasycznych ledach, to przy rozdzielczości 4k i poprawkach w nowszej generacji QDOled są prawie tak samo czytelne i ostre. Bardzo dobra jakość wykonania samego monitora, sporo portów i metalowa dolna ramka która dodaje do wykonania premium całego produktu. W porównaniu do 144Hz IPS klarowność i przejrzystość obrazu w grach i podczas testów co najmniej o dwa stopnie wyższa. Krótko mówiąc - polecam
... Rozwiń dalej

MSI MPG 321URX QD-OLED - Kamil
Adrian
Adrian
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

MSI MPG 271QRX QD-OLED zachwyca eleganckim designem i solidną konstrukcją. Smukła obudowa i minimalistyczny styl idealnie pasują do nowoczesnego biurka.

Sercem monitora jest panel QD-OLED, który zapewnia niesamowitą jakość obrazu. Kolory są żywe i nasycone, czerń jest idealnie czarna, a kontrast rewelacyjny. Dodatkowo, wysoka częstotliwość odświeżania 360 Hz gwarantuje płynną rozgrywkę nawet w najbardziej dynamicznych grach.

Monitor sprawdza się fenomenalnie w grach. Nie ma mowy o artefaktach ani smużeniu, a czas reakcji jest błyskawiczny. Podczas testów czułem się, jakbym miał znaczącą przewagę nad przeciwnikami.

Dzięki niesamowitej jasności monitora MSI MPG 271QRX QD-OLED obraz HDR prezentuje się zjawiskowo. Gry stają się jeszcze bardziej realistyczne, a doznania wizualne wciągają bez reszty.

Jedynym minusem jest brak kabla DisplayPort w zestawie, co przy tej cenie może być lekkim rozczarowaniem.

Podsumowując:
MSI MPG 271QRX QD-OLED to rewelacyjny monitor dla graczy, którzy szukają najlepszej jakości obrazu i płynnej rozgrywki. Wysoka cena jest rekompensowana niesamowitymi doznaniami wizualnymi i świetnymi funkcjami (ale mogli by dać ten Displayport w zestawie) .
... Rozwiń dalej

Mikołaj
Mikołaj
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

Niedawno zmieniłem swoją skrzynkę z kartą na 4090 za czym musiała również pójść zmiana monitora. Przerzuciłem się ze starego Acer Predator, na ten monitor i zmiana w jakości jest szokująca. Kolory ostre jak żyleta, a czerń czarna niczym vantablack. Nie zdawałem sobie sprawy jak pięknie gry mogą wyglądać na monitorze OLED. Gorąco polecam! #shoutout.... Rozwiń dalej

Artem
Artem
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 26,5"

The MSI MPG 271QRX QD-OLED --- -- -is the best gaming monitor on the market! Stunning visuals, smooth and responsive, and a sleek and stylish design. If you are looking for the best possible gaming experience this one is for you.

Pros:

QD-OLED display with perfect blacks, infinite contrast ratio, and wide color gamut
360 Hz refresh rate and 0.1 ms response time
HDR10 and G-SYNC Ultimate support
Cool

Cons:

Expensive

It's a bit expensive, but it is worth the price for the amazing performance and image quality.

I couldn't ask for more, except a little discount maybe :)
... Rozwiń dalej

Recenzja MSI MPG 271QRX QD-OLED
Olamilekan
Olamilekan
★★★★★★
3 tygodnie temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Po przejściu z monitora IPS 1440p, OLED był niesamowity, a 4K oznacza, że problemy z obramowaniem tekstu prawie nie istnieją. Kontrast jest idealny, czernie atramentowe, a HDR jest świetny. Należy zauważyć, że obecnie tryb TB400 jest dziwnie jaśniejszy niż tryb Peak1000, ale wydajność kolorów jest świetna (wystarczy pamiętać o przełączeniu trybu kolorów w HDR).

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, jest to następny poziom w grach i wcale nie żałuję zakupu. #shoutout.
... Rozwiń dalej

Olamilekan
Olamilekan
★★★★★★
4 tygodnie temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

This is my first OLED monitor, upgrading from my 1440P IPS and the difference is crazy. I am primarly using this for gaming, watching anime and causually watching streams and it changes everything.

It is expensive but since the curved AW model is not available yet, this is the best option! #shoutout.
... Rozwiń dalej

Kamil
Kamil
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

MPG 321URX jest całkowicie fenomenalny, po przejściu Acer Predator widać ogromną różnicę kolorów (są dużo żywsze niż w monitorach IPS), przede wszystkim w trybie HDR1000.
Granie na takim monitorze sprawia po prostu frajdę, mając do dyspozycji 240Hz wszystko wygląda płynnie (nawet jeśli gra nie osiąga 240fps)
W dodatku monitor posiada usprawnienia by wydłużyć żywotność ekranu i zmniejszyć szanse na wypalenia się (MSI OLED Care), co się przydaje gdy się zostawi włączony monitor na statycznym obrazie i się od niego odejdzie.
Jeśli ktoś się zastanawia nad monitorem z najwyższej półki to całkowicie polecam ten model.
... Rozwiń dalej

Konrad
Konrad
Potwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Monitor MPG 321URX QD-OLED oferuje niezwykłe doznania w grach dzięki doskonałym kolorom i głębokiej czerwieni. Gry wyglądają genialnie. Jestem zachwycony jakością obrazu, która naprawdę wyróżnia się. Bardzo cieszy długa 3 letnia gwarancja. Zastosowano kilka technicznych rozwiązań zapobigających wypalaniu dlatego raczej nie martwię się za bardzo o jego żywotność. Odpowiada mi pojedyncza kwadratowa podstawa, co jest dla mnie bardziej wygodne niż gługie nogi w niektórych konstruckjach monitorów. Konstrukcja jest bardzo stabilna i ma dużo opcji regulacji. Monitor jest duży i ciężki dlatego zrezygnowałem na tę chwilę z uchwytu vesa. Dostęp i obsługa menu OSD jest bardzo wygodne.
Niestety, nie można pominąć wysokiej ceny, która może być zaporowa. Niemniej jednak, jeśli masz na to fundusze i zależy Ci na doskonałej jakości obrazu 4k w grach, ten monitor jest świetny.
... Rozwiń dalej

Mateusz
Mateusz
★★★★★★
Miesiąc temu
Opinia do modelu:Przekątna ekranu: 31,5"

Monitor MSI 321URX to propozycja z maksymalnie najwyższej półki dla osób poszukujących najlepszej jakości w 4K. Imponująca jakość obrazu i szeroki zakres funkcji m.in. KVM. Monitor zdecydowanie dla purystów szukających najlepszych wrażeń.... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi (5)

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.
Awatar użytkownika Alan
Alan
2 tygodnie temu

Witam, czy można uzyskać na nim 240 hz odswieżania przy roździelczości 4K? Złącza na kable HDMI i DP obsługujące tylko 120Hz przy 4K... Rozwiń dalej

Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz
2 tygodnie temu

Też o tym czytam wszędzie i chyba w SDR nie ma problemu z 240HZ, natomiast w HDR jest grana jakaś kompresja.... Rozwiń dalej

Awatar użytkownika Michał
Michał
3 tygodnie temu

Powłoka matowa w opisie to błąd.... Rozwiń dalej

Awatar użytkownika Arkadiusz
Arkadiusz
Miesiąc temu

Czy USB-C wspiera transmisję obrazu?... Rozwiń dalej

Awatar użytkownika Łukasz z x-komu
Łukasz z x-komu
Miesiąc temu

Tak, ten port wspiera ładowanie laptopa i równoczesne przesyłanie obrazu.... Rozwiń dalej