Uchwyt iOttie iTap 3 MagSafe Flush Mount with Magnetic Ring Adapter
iTap 3 Magnetic Flush Mount to kompaktowy, ale wydajny uchwyt na telefon, który wykorzystuje magnesy, co umożliwia bezproblemowy montaż. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie iTap 3 jest kompatybilny z MagSafe, a ponadto ma dołączony adapter z pierścieniem magnetycznym, który można przymocować do tylnej części dowolnego telefonu lub etui bez MagSafe, zapewniając uniwersalną kompatybilność.


Uniwersalny uchwyt do smartfona
Uniwersalna kompatybilność
Współpracuje z iPhone'ami z serii MagSafe oraz innymi smartfonami i etui dzięki dołączonemu pierścieniowi magnetycznemu.
Mocne trzymanie magnetyczne
System montażu magnetycznego składa się z 10 zestawów silnych magnesów N52.
Elastyczna, obrotowa podstawa montażowa
Elastyczna podstawa montażowa obraca się o pełne 360°, co umożliwia uniwersalną instalację.
Bezpieczna instalacja
Klej 3M klasy samochodowej umożliwia trwałe przymocowanie uchwytu do deski rozdzielczej każdego pojazdu.
Regulowany widok
Przegub kulowy obraca się, przechyla i umożliwia zmianę trybu między poziomym i pionowym, aby uzyskać preferowany kąt oglądania.